bugün

dedikodu.
menemen.

yok yani gitmiyor.
Toblerone.
enginar. bu nasıl bir sınav ya
herkesin bir anda müptelası olduğu birşey bende tam tersi etki yapıyor.çok izlenen bir dizi,bir markanın ürünü,en çok kullanılan telefon,sürekli tadı abartılan bir tatlı,herkes gidiyor diye gidilen mekanlar, fast food markası,örnekte vereyim o zaman muhteşem yüzyıl, yeşil adidas eşofman altı,samsung galaksi serisi,triliçe,rakı,beyazı oje,burger king.
çogu insanımızın özendigi hayat. işe git çık. herhangi bir cafeye git yemek ye arkadaslarla sonra o yemegin fotorafını cek ardından bara git iç sonra sex ya da ev. ya da aynı sekilde üniversite olayındaki istenilen hayat. millet eğlenceyi içki,sex,kızlı erkekli ortamda muhabbet zannediyor. ulan ne saçma seyler. ülke battı gidiyor zaten. hele liseliler bizim zamanimizda raydan çıkıyordu gene o zaman sevmiyordum belli şeyleri bunlar gibi. şimdi lise oldugu bile belli deil.
Yumurta - boyoz.
Bulamaç halindeki yiyecekler. Islak hamburger denen şey mesela.
Sigara. Bir turlu sevemedim.alistirmaya calistilar her turlusunu ictim ama hala nefret ediyorum.
Çay. Aç karnına ya da yanında bişey yemeden nasıl çay içiyorsunuz aklım almıyor, iğrenç ulan tadı. Bilmiş şımarık çocuklar, Sezen Aksu da var, moda olan herşey var... aslında biraz deşseniz ben bu milletin sevdiği çoğu şeyi sevmiyorum, asla farklı olma çabam filan yok ama bana bu ülke insanı aşırı yapmacık geliyor.
(bkz: işkembe)
(bkz: çağan ırmak filmleri)
çay. nefret ediyorum lan şu içecekten. bu kadar mı boktan tat olur.
lost hani şu dizi olan.
instagram.
Anket.

Amk bi ben sevemedim.
kesinlikle sigara.
(bkz: cuğara)
Çoğu kişi babasını sever ama ben sevmem belkide çocukluğumdan beri çalıştırıp zar zor kendi imkanlarımla okuduğum içindir ve tabi daha milyonlarca sebebim var.
liverpool fc ve you will never walk alone marşı.
Biradır net. Zorla sevmeye çalışıyoruz, bakalım.
Film izlemek sanırım, gerçekten pek hoşlanmıyorum.
iphone.

Survivor.

Snapcat.
koray avcı. umarım yalnız değilimdir.
Yesil erik.
Tam da piyasaya ciktigi su gunlerde kime soylediysem soka girdi. Sevmiyorum napayim.
Game of thrones.
Çilek ve karamel.