Sanal hayatı boyunca kızlardan o kadar nude alabilmiş birine yapılan haksız bir iftira.
bir arada profil resminde matilda (leon filmi) olması nedeniyle yaşanan durum.
(bkz: Saçmalama ayten)
Tersten okuduğunda ayten aydil yazdığı için olabilir. Tesadüfün böylesi işte. Swh. Ben ikna oldum beyefendi. Saygılar.
görsel

Erkekliģimi üzen durum. Ondan Özür dilemenizi rica ediyorum.
sen yine de oturma organını iyi kolla panpa, sözlük burası kim vurduya gidersin alimallah.
Bırak numarayı aysel, senin hattın turkcell.
Sözlükte herkesin beni garı sanmasıdır. Saçmalıktır. ispat etmek için ses atim diyorum ama ardından mesaj kutum dolacak biliyorum. O yüzden boş iş. Her neyse adanadaki sarışın kızlar ulaşabilirler.ewed
saçmalıktır. o kadar nude alıp gerçek hayatta kadınlarla çokça sevişmiş bir insana edilecek en kötü muameledir.ewes
Banada oldu takmıyorum sözlükte kız erkek muhabbetlerine takılmıyorum sizde takılmayın derim hayatta en çok saçma bulduğum şeylerden biride sözlükten kız aramak yani.
Herkesin beni erkek sanmasından daha serin değildir.
Böyle bir gerçek var ne yazık ki! Feminen tarzım naif kişiliğim çok yanlış anlaşılıyor.
Beni üzen durumdur. ben ki her gece nude yağmuruna tutlan performansı yüksek bir erkeğim ve sözlükte gördüğüm muameleye de bi bakın.Böyle düşünen yazarlardan Özür bekliyorum.ewed
beton baris diye nik aldim adam yemek fotografi attim diye kalp yapip yollamis aq.

napalim cm falan mi yazalim.
üzücü olaydır. o kadar kızla sevişip değişik fantaziler uygulamış bir adama büyük hakarettir.ewed
AA değil miydin?
Şu entryniz çok güzel diye mesaj almanızı sağlar. Bana çok oluyor, erkeğim lan ben.
hayır kızsın sen.
görsel
şahsımı üzen durumdur.o kadar kızla flörtleşip seviştim ve gel gör ki sözlükte adım karıya çıktı. kız sanan herkesten özür beklemekteyim sözlük.ewed
şahsımı üzen durumdur. ben ki wp gruplarından çıkmayıp sarşın kızların özelden nüde atmak için kapıştıkları serseri züppe ve bir o kadarda piç bir oğlanım.ewed
Sözlük yazarlarının beni karı sanma durumudur. Beni derinden etkilediği dogrudur. Siz kız diye diye yakında trans falan olacağım artık.korkuyorum.ewed
Fotoğraf koymasak hadi neyse, dost kurşunu yiyoruz elalemden :d
başımıza gelendir.
beni de erkek sananlaf var ayol.
Herkesin beni kız sanarak ayıp ettikleri durumdur. o kadar karı düşürüyorum. üzücüdür. ewed