bugün

tartışmasız gerçektir.

beni dövebilir şahsen beyler.

iddialı değilim yani.

yumruk yapmayı bile geçen hafta öğrendim.
Vücut yapmaya başlamış ergen söylemi.
ergen söylemi.

ben başlıyorum seriye. arkamdan gelin.

nah döversin.

lokasyon: ankara
boy: 1.86
kilo:87
bildiği stiller: kick boks, wing chun.
acıma duygusu:2
fairplay:0
hiç bir dövüş sanatı bilmiyorum gerekte yok

boy 185 kilo 89

şahsen gelirsen beynine silahı dayayıp koyun gibi meeletirim ne uğraşıcam yumrukla tekmeyle?
1.70 boyum var 77 kiloyum. adam beni ezer ezer. mahalle ortasında meletir. sonrasinda bunu bizim abiler bi yakalar allah allah , bi kaçı sagda solda milletin polisi aramasini engeller. abooooooo ellerini gres yagina sürüp sürüp doverler. sonra tamirciye iceri alirlar. insaflarina kalmis sonrasi.
Az dövde gülmekten altıma sıçmayayım dediğim ergen hedesidir. Çok sevdiğim bi söz vardır (bkz: eline verir kulaklarını oynatırım).

Ayrıca yıl olmuş 2015 hala kavga edebiliyorum diye sevinen mallar görüyorum. Cıvata kadar kuruşunu boş kafana yersin bütün o kas yapmalar dövüş öğrenmeler bok olur.

Tanım: Bir iddiadır. Yazar kişisi uludağ sözlükteki herkesi dövebileceğinin bir gerçek olduğunu iddia etmiştir. Fakat gerçekler değişmeyen şeylerdir. Ve yazar şu an dövebilecek durumda olsa bile zamanla bu özelliğini kaybedecektir. Dolayısıyla bu bir gerçek değildir.
bayıltana kadar döverim, izleyenler sigara yakar.

(bkz: uyandırem)
henüz benimle tanışmamış çiko beyanı. duvardan duvara vururum.
(bkz: good boy)
(bkz: calm down)
Dediği gibi dayağı yiyecek olandır.
Gün birlik olma günüdür beyler, ben üçlü severim.
aslı uludağ sözlükte herkesi dövebileceğim gerçeği olan başlığımı değiştirmeleri bile benden ne kadar çekindiklerinin göstergesidir. bundan sonra buraların agası benim.
Bu bendim.

Kimseyi dövmedim. Kıyamam ki.
görsel
Cesaret hapı içmiştir. Sünnetimde bende öyleydim. Sakin ol ergen deyip ensesine şaplak atabilirsiniz.
(img:#1517859)
(bkz: okulun en güçlüsü).