bugün

haklı bir isyandır. gerçekten artık boku çıktı bu sözlüğün. ne bi sosyal faaliyet var, ne bi paylaşım var, ne sevgi, ne dostluk hiçbi bok yok. moderatasyön bile bu konuya çok duyarsız. zirve falan da düzenlenmiyor. iş bu sebepten ötürü sözlük üyeleri olarak online listesini açıp nickimizin hemen bir üstündeki yazarla irtibata geçmeli, kanı kaynaşan ( birbirinden hoşlanan ) kişiler buluşup sevişmelidir. bu ayıp değil anasını satim. sevişmek çok olağan bişey. zaten hepimiz bu sözlüğe ' ara sıra sevişebilecek bir dost kazanmak '' için üye olmadık mı? e o halde neden birbirimizden mesaj bekleriz ki. bu naz, bu kapris niye? e şimdi soracaksınız '' erkeğe erkek çıkarsa nolcak'' diye.. o da çok basit. eğer ibneyseniz - ki bu sözlükte baya var- çekinmeden yine msj çekiniz. kim bilir belki o da ibnedir - ki % 80 öyledir, çünkü bu sözlükte cidden çok var- hem bu sayede fuck buddy edinmiş olursunuz. gizemli yazarlar mı? ehehe onlarda osbire devam tabi. allahın ılıkları.

neyse, haydiyin arkadaşlar, ben başlıyorum. hoppp..

edit: ( ebinin amına kadar yolun var dedi. denemeyin amk. saygı falan kalmamış kimsede)
(bkz: midyat seyfo gülün)

inci sözlükten başlık apardım da geldim demenin uludağ sözlükçesi. evet.
erkekse bi üste devredebiliyoz mu?
cinsiyetini bilmeden sevişmem ben.
online listesinde çevrimdışı görünenler ne olucak diye merak ettiğim uygulama.*
pazar sevişgenlerinin gözünün dönmesine neden olan örgütlenme.
(bkz: koş hanım sözlükte grup seks paylaşıyolar)
(bkz: beyin kaput)
online listesinde kimse yoksa nolcak?

(bkz: beyin bedava)
bir üstümdekine değil, bir altımdakine baktım direkt... yapmayın lan şöyle şeyler.
hardcore gaylik durumuna sebep olacak bir uygulama.
(bkz: ne çeşit bir fantazi arayışındasınız)
biz bi üsttekine çakarken, bi alttaki bize çakacak, bi alttaki de ona... Böyle lanet bi grup olmaz olsun. Yazıktır lan ilk sıradakine. Keşke alfabenin ilk harfi b ya da h olsaydı...

Tanım: çılgın bi projedir.
ayrı ayrı mı yoksa topluca mi ayrımının yapılması gereken.
bernini çıktı. kız mı? erkek mi? bilinmediği için saçma bir taleptir.

önce güldüm sonra ha siktir dedim.
hippi hatun
homme solitaire

Hippi hatun çıktı.
(bkz: tilllindemann)

allam inş bayandır.
surarda

kim lan bu surarda?
salca'ya ben düştüm.

puahahahahaha!
(bkz: mmu03) bu kimdir.
mantık hatası içeren önermedir!

salca'ya ben, bana da başka bir yazar düşüyor..

grup mu yapacaz lan mantıksızlar?

puahahaha!
maweraunnehir çıktı. Adamın karmasına baktım. Dolmuş şoförü yazıyo. Hadi hayırlısı..
iyi ki offline diye bir şey var.
kıza kız gelir neyse de erkeğe erkek düşerse şamatayı gör sen.
bu başlığa itibar eden yazarlara şu entrymi okumalarını önerdiğim ahlaksız öneridir; (bkz: hastası olunan sözler/#19826503) edep yahu!
herkes hem kendinden önceki hem de kendinden sonraki kişiyle sevişmek durumunda kalacağı için sonu 700 küsür kişiyle yapılan grup sekse gidecek istek.

yalnız güzel düşünülmüş, listenin en başındaki kişi bile bir altındaki tarafından sevişileceği, yani ikisi sevişeceği için mağdur olmuyor.
bir bayana denk geldiği için, herhangi iğrenç bir espiriye mahal vermemek adına susma hakkımı kullanıyorum.

edit: saçmadır bir yönden. c b ile sevişirken b a ile sevişecek.