bugün

artık bıktıran durumdur.

bitseydi şu dolaptaki kurbanlık et.. arada bir yiyip eti özlemeyi özledim amk.
gut gut gudaaakk diye doktora gitmekle sonuçlanır.

ayrıcana kurbanda et istifleyeceğinize konu komşuya dağıtın, sadece vücudu doyurmakla olmaz, dağıtarak ruhunuzu da doyurun.

düdüt: her gün ayrı yazılır. her şey gibi.
kalp damar hastalıklarını dört gözle beklemenize sebep olur.
görsel
At yemekten iyidir herhalde.
Bir belgesel izlemiştim. Yanlış hatırlamıyorsam 1 kilo sığır eti için o sığırın 40 kilo tahıl tüketmesi gerekiyor. Bu tahılı sığır tüketeceğine insan gıdası olarak kullanılabilir. Fakat yalnızca meralarda yetişen hayvanlar insan gıdasını(hızla nüfus artışı da var tabi) karşılamaya yetmiyor. Bunun sebebi zenginlerin çok et yemesi. Gerçekten öyle. Ben zengin olsam(eti çok severim, her gün yiyebilirim) oturur bi düşünürüm. Evine ayda 1 kilo et girmeyen aileler var. Yazık
abartılırsa, kötü sonuçlar doğuracak eylemdir.

(bkz: gut) (bkz: zengin hastalığı) (bkz: kralların hastalığı) (bkz: damla hastalığı)
gut hastalığına davetiyedir.
40 günde bir kafidir o da imkanlar nisbetince tabi. Çoğu zarardır. insanı hayvanileştirir. Merhameti azaltır. insan bünyesinin etten ziyade sebze ve meyveye ihtiyacı var. Tavuk arada bir. Ebegümeci ısırgan baldıran labada enginar patlıcan ve patates. Miss.

Alternatif olarak en makbulü Benim gibi balık sever ve tercih edenler asla yanılmazlar. Zira balık, kırmızı etten on kat faydalıdır. Balıktan şaşmayın. Balık berekettir şifadır. Deniz balıkları içinde de hamsi ve istavrit en ideal olanıdır. Fırında Yayın buğulamayı ise kuzu etine değişmem. Tavsiye ederim. Müptelası olursunuz.