bugün

bu göte otobüste rastladım, adam otobüse biniyor para veriyor o kadar zoruna gidiyor ki para vermek, lan şu otobüsler ücretsiz olsa ne güzel olurdu var ya. gelirken de 1.50 (yazıyla : bir buçuk) vercez 3 tl olucak amına koyim. acayip adam sikiyor bu adamlar milleti diye söyleniyor arkadaşına, bu salak arkadaşı da bunu tiye alıyor harbi lan çok pahalı otobüsler vs. diye söyleniyor. lan o zaman binme otobüse falan niye biniyorsun pahalıysa? yok otobüs pahalı, yok ekmek pahalı, yok süt pahalı lan siktirin gidin daha ucuz memlekette yaşayın o zaman niye yaşamıyorsunuz? ibnelere memleket beğendiremiyoruz ya gelmişler bir de metrobüs beğenmiyolar yok çok kötü araba, hem 20 dk da 1,50 tl vererek mecidiyeköy den söğütlüçeşmeye gidiyor hem de otobüs beğenmiyor bu ibneleri yürütüceksin ki akılları başlarına gelsin nankörlerin.
kesin bulgar göçmenidir bu şahıs.
"bir g.t en fazla ne isteyebilir ki" diyerek yardımcı olabileceğimi düşündüğüm g.ttür.

edit : Gayet ciddiler lan bunlar!
muhtemelen komünisttir.
kemal sunal misalidir.

(bkz: istanbul da sıçmak da paraynan he mi)
kendisine; bedavaya, zırvalamak dışında ne yapabileceği sorulması gereken göttür. e be güzel dostum sevgili pezevenk kardeşim, domates bedava olacaksa çiftçi niye üretsin, de mi? ayakkABI bedava olacaksa, tamircisi boyacısı niye uğraşsın ki. 3-5 ay hep beraber yer içeriz birbirimizin ürettiklerini. bitince de akvaryumundaki yemi bitmiş japon balığı gibi geberir gideriz. insanların çalışmasını sağlayan tek şey, muhtaç olmalarıdır. param olsa it gibi çalışırım diyen adam hiç tanımadım, hepsi mavi tura çıkıp barselona sokaklarını gezmek istiyor doya doya...

editcan: eksile bakalım a.q götü, eksi bedava nasıl olsa.
bursa'da yaşasa sıçtı demektir. zira, otobüsler 2 liradır. *
allahın varoşudur.
felsefesi nedeniyle, ticari anlamda hayatı olmayan ve muhtemelen gelecektede olmayacak, potansiyel işsiz kimse. hoş görmek lazımdır. sözlükte, adına bir başlık açılmayacak kadar değeri olmayan bu kişiler adına başlık açılarak, girilen entryler ile eğlenilmektedir. işte hayatın tadı tuzu dedikleri, ufak mide bulandırıcı ayrıntılar bunlar ve bunlar gibilerdir. zira bu ayrıntılar olmasa, ayrıcalıklı olanların ayrıcalığı nasıl anlaşılır.