bugün

Genellikle lise yıllarında görünen kişilerdir.Bunlar arkadaş çevresinde kurulan her cümleye gülerler cümleyi kuran kişide kendını komedyen sanmasına neden olur.Bu döngü hayattan sorumluluk alana kadar devam eder.
(bkz: ota boka gülmek)
bi de msn versiyonu vardır bu tipin. her yazdığına sırıtan, yatıp debelenen sarı kafaları yollar durur. muhabbetten de bişey anlamazsın. karşılıklı "puhaha" diye gülüşür durursunuz.
ağlarken gülen insandır. zayıflığını kimse görmesin sert takınmak amacı ile sürekli güler.
bir süre sonra bu insanda oturur. bu kez herşeye güler. çok tuhaf bi duygu (bkz: bu benim lan!)
ağzı yüzü tokatlanıp hızla uzaklaşılmalıdır. zira sinir sisteminiz çökebilir.
ne gülüyosun herşeye diyince"ayy sinirlerim bozuldu"diyen tiptir.aslında normal hali hep öyledir.insanı hasta eder.o gülüp rahatlarken siz karşısında sinir hastası olabilirsiniz.
Aslında çok büyük sorunları olan insandır.
Yavşaktır.
belki de yapabildiği tek şey budur kim bilir ?
Götverendir, ibnedir, toptur, götoştur.
Bağzı insanları gerçekten öldüresim geliyor amınakoyim..
Götüne polyanna kaçmıştır.
Gülmek gereklidir , her şeyin aşırısı gibi çok gülmekte bazı sıkıntılara yol açabilir hoş karşılanmaz.
Çok gülen insanlar basit kimseler geliyor bana , biraz ciddiyet iyidir.
Mevlananın sözünde ki gibi.
Bir insanın nasıl güldüğü edebini neye güldüğü zekasını belli eder.
herşeye gülen bir insan can sıkıyor.
Ya kisiye ozel ilgi gosteriyordur yada egosu yoktur zira cool lugu onemsemez.
pollyannadır efendim.
sevin, okşayın böylelerini bulamazsınız.
Hayata olumlu bakıyordur. Evet.
Keyfim yerinde ve gülmek istiyorsam gülerim. Keyfim yerindeyse ağlamak istersem ağlarım.
Sinir bozucu insan.
kemal sunal'ın (bkz: gülen adam) filmi aklıma geldi, filmin sonunda ağlamıştı ama neyse hüzünlenmeye gerek yok.
(bkz: whatsAap)
Samimi değildir.
bir tane tanıdığım var böyle. adam yemin ediyorum powerbank gibi geziyor, millete enerji dağıtıyor. sayesinde pozitif enerjiye ve evrene pozitif duygular yollamaya ve hislerin karşılıklı geçirgenliğine inanır gibiyim. adam resmen girdiği ortamı neşelendiriyor. görenlerin gözleri gülüyor. maşaallah.
Ben gülemiyorum abi. Azıcık gülsem yanaklarım acıyor. Alışık değilim. Çok gülen bir arkadaşım var. Abi çok iyi bir şey aslında. Anca gülüyor mutlu sevinçli. Sinirlenmiyor. Kafasına hiçbir şey takmıyor. Güler yüzlü olunca da herkes seviyor. Sempatik buluyor vs vs vs..
benimdir. babam öldü yine güldüm. ölmeseymiş oda ben ona çok dedim ölecen ölecen diye. *
Sinir olduğum tiptir. Gülme dediğim yüzde olan tebessüm yada güler yüzlülük değil en basit şey kahkaha atarcasına gülenler. Zaten ben kahkaha da atamam sakin sakin ıhıhı dır benim en yüksek tepkim.

Neden bilmiyorum ama artık zor dayanıyorum bu tiplere galiba uzun süre maruz kaldım.
Beyin yerine fasulye olan insanlardır. Ağzına kürekle vurasın gelir birde sahte ve ortamı inleten gülüşleri ayrı sinir eder özürlü mü diye sordurtur.