bugün

Erdoğanın beykoz konuşmasındaki seçim vaadi.
bence her yıl 10 tane kitap vermektense bir defa tablet vermek daha ucuz olabn ve gerçekten eğitim ve özellikle fen bilimlerinde başarız olan türk gençliği adına daha iyi olabilcek bir durum.
anayasa değişikliği paketini vs.yi hap yapıp yetişkinlere yutturduktan sonra tablet ile de çocukları hedef alan vaattir.
*
(bkz: üfür tayyip üfür)
daha geçen sene kızın'ın sınıfındaki tahtayı bütün veliler aralarında para toplayıp alan bir veli için gülümseten bir haber.

yanlış anlamayın çukurca'nın bilmemne mezrasında yaşamıyoruz kocaeli'nin tam ortasında yüzyirmibin nüfuslu bir ilçedeyiz. hayallerimiz gerçek oluyor(!) vesselam.
fiyatını geçtim de tabletle ders mi çalışılır. kitabın sayfasını açmak, tutuş mesafesi, açısı olmadan ders falan çalışılmaz. çıktı alır ordan okursun ezberleyeceğin zaman ama kağıtta olur onlar.
bu tablet bilgisayarları, maliye bakanının yeğeni, gemiciklere yükleyip getir, tanesini 50 dolardan alıp 150 dolara devlete satar, maliyetini vatandaşa yüklerler, bizim gibi koyunlar da benzinin 5 lira olmasını araçlarımızda dörtlüleri yakarak kutlarız artık.
bana bir yirmi yıl önce kitapların hepsini hazırlayıp sıramızın üzerine koyacaklarını söyleselerdi aynen bu tepkileri verirdim herhalde.

üfür tayyip çünkü sen yağmasını da bilirsin.
beyaz eşya dağıttıklarından sonra yapmaları muhtemeldir. belki playstation bile dağıtabilirler. nede olsa babasının parası değil.
hani hep arkasına sığındıkları çocuk istismarı var ya... işte ta kendisidir.
tablet mablet bunlar hep zararlı teknoloji.
yani bu kadar da sıçmaması lazımdır tayyibin.

ayrıca isterse apple'i, yani bütün hisselerini hediye etsin, oy verilmemelidir. oyu geçtim

(bkz: ben sana günahımı bile vermem)
at yalanı, s*keyim inananı...
yerine çok kolay getirilemeyecek bir vaattir.
kaç yıl garantisinin olduğu merak konusu. hayır kullanıcı hatasından dolayı bozulmalarda da garanti kapsamı içinde mi? bunlar ince detaylar.*
gerçek olursa sınıflarda değişik diyaloglara sahne olacak e-kitap.

- ödevini niye yapmadın?
+ hocam şarjım bitmiş.
markanin apple, samsung vs olmayip aksine cin'de fason olarak yaptirilip uzerine RTE markasi yapistirilarak dagitilmasi dusunulen vaaddir.
dikkat! tablet bilgisayarlara liseli, haydar, ateşli gibi kelimeler yazmak yasaktır. yazanlar okuldan atılacaktır.