bugün

istemsiz olarak, alışkanlık gereği kullanan erkeklerdir.

Gerçekte işi icra edememekle ne ilgisi var anlayamadım. Bir kavga anında "ananı sikerim" diye küfrederken ilk önce hayalinizde rakibinizin anasını canlandırıp pembe badanalı bir odada saten yatak çarşafları içerisinde siktiğinizi düşünmüyorsunuzdur de mi? Ya da yarrağı yedik derken kocaman, etli butlu bir yarrağa özlem duymuyorsunuzdur herhalde. Yoksa duyuyor musunuz?*

iyi ki Freud birtakım çalışmalar yapmış da sonuçlarını açıklamış. Yoksa böyle şeyleri bağlayacak bir kaynak bulamayacaktık amk.
tek kelime ile adam haklı beyler. dağılın amk dağılın lan.

mantıklıdır!

edit: ironi yaptım lan oha oha! laz gibi ironi yaptığımı da söyletti ya asuregibisurat kullanıcı adlı arkadaşımın allah müstehakını versin. *
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)*
şuna uyan erkeklerdir: (bkz: bir noktalama işareti olarak amına koyim)
bakir erkeklerin yapmadığı şeylerdir. kendimden biliyorum. bilmediğim bi şeyi asla yapmam. fakat kezbanlarla konusurken bu amk kelimesini kullanmayin derim. hemen karakter analizi yapip, sizi saygisizlikla fisleyebilir. tahmin benimkisi sadece.
o kadar alışmışlardı ki artık '' amınim '' şeklinde kısaltmalara yada bu şekilde telfuzuna kadar olayı ilerletmişlerdir.
- sonra atladık arabalara amk.
+ abiiii
- ne var amk.
+ her lafının sonu amk. olmuyo ama bazen kızarkadaşlar filan oluyor ayıp oluyor.
- doğru söylüyorsun amk.
+ .........
- amk'dun muhabbetin ama yaaaaa.
+ !?!?!??

yaşanmış hikayedir. kulakların çınlasın terso.
am denen kadın cinsel organı, çoğu erkeğin yaşam felsefesi olarak özetleyebileceğimizi gördüğümüz zaman bu tip erkeklerin cümlelerini neden amına koyarak noktaladıklarınıda anlamış oluruz.
hakikaten ayıp eden erkeklerdir amına goyun.*
malı iş yapmayanın çenesine vururmuş. O küfürü ettikten sonra cebine koy denilesi kişilerdir.
deşarj yöntemi olarak küfrün son noktasını belirleyen erkeklerdir. bir sonraki safhada küfür kurbanı bireyin ailesine geçilecektir. güzel olan tarafı bu erkeklerin küfür yönteminin tüm dünyaya açık oluşudur. küfrün kurbanı endonezyada katliam yapan seri katil de olabilir, ensest ilişki kuran baba da, fener maçında 7-1= 6 metre kaleye gol atamayan necatiye de.
yaş ilerledikçe yerini anasını satayıma bırakır.
"küfretmeden konuşun" diye başlayan ve sonuna ".mına koyim'i" de eklemeyi unutmayan erkektir.
yap da kurtul lan' dedirtecek cinstenler.