bugün

ister mi istemez mi tartışılır. ama keşke annelik yapmayacaklar direkt anne olamasa.

*uyarı için teşekkürler.
Yine biri herkes adına karar vermiş. Ee başka ne isterler? Bileyim de ona göre isteyeyim, yanlışlık olmasın.
valla ben baba olmak isterim. anne olmayı istemeyen bir kızla asla evlenmem. net.
istemeyenler de bir yaştan sonra neden çocuk yapmadım diye tribe girip sağa sola saldırıyor. bu gözler neler gördü.
Her kadın anne olmak ister mi bilemem ama o minicik bebeği kucağına aldığı an ne kadar geç kaldığını düşünür . O koku ve ilkler. ilk gülüş, ilk emekleme, ilk anne demesi vs. Ben her zaman her konuda başa gelmeden yorum yapılmaması tarafındayımdır.
Anne olmak ve kadın olmak bir o kadar iç içe ve bir o kadar alakasızdır, dünyaya bir bebek getirmek annelik değildir. Sorumluluk almayı eğitmeyi, ilgilenmeyi, dinlemeyi bilmek gerekir ve aynı zamanda anne ya da baba olduktan sonra hayatının büyük bir kısmını çocuğun için harcarsın, harcamalısın ki bu da büyük bir yük ama değer mi, kime göre neye göre
her kadın anne olmak ister. Hemde çok ister.
Yemin edebilirim ama ispat edemem.
Bence ister, ama Bebegine iyi davranacaksa istesin.
Her kadın anne olmamalı.
Güvende hisseden her kadın ister gibime geliyor.
her kadın demeyelim ama kadınların çok büyük çoğunluğu bir gün anne olmak ister.
istemedikleri bir zaman varsa eğer, o zaman ya böylesine büyük bir sorumluluğa hazır değillerdir ya da fiziksel imkanları yoktur.
annelik ve çocukluk kavramı insanlık tarihinde sonradan öğrenilmiş olup her kadın anne olmak istemez.
Her kadında annelik yapamaz nitekimher gün binlerce çocuk kötü köşelere bırakılıyor. suçsuz günahsız çocuklar kısaca annelik ağır bir vasiftir her kadın taşıyamaz diye düşünüyorum
Her kadın ister istemeyen şizofrendir sülalede öyle iki tane var raporlu şizofren onlar da.
Annelik bir zenaattır babalıkta,ama anne daha çok fedakarlık yapar yıpranır.tabi sevgi şefkat merhamet üst düzeyde olmalı.
Kadın ister mi bilmiyorum ama muhabbet kuşum yumurtladı ve 2 aydır yuvasından çıkmıyor yumurtaların üstünde oturuyor. Eskiden oradan oraya uçmadan duramayan kuş 20cm2 lik el kadar yuvada iki büklüm oturup duruyor. Zayıfladı tüyleri deforme oldu ama o vazgeçmiyor. Ve yumurtaları da sanırım boş. içim parçalanıyor ama üzülmesin diye yumurtaları alamıyorum.

Bir kuş böyle bir anne iken bazı insanları görüyoruz okuyoruz ve hayvanların ne kadar masum varlıklar olduğunu anlıyoruz.
korunmayi bilen annedir. bu dunyaya cocuk getirmeli miyim, bakabilir miyim diye dusunur. mantiklidir. tebrigi hak eder.
güncel Önemli Başlıklar