1. 1.
  kadınların hipergamik canlılar olması sebebiyle ortaya çıkan acımasız gerçektir. her kadın daha iyiye en iyiye yönelir ve fırsatını bulunca gider.
  3 -3 ... schopenhauertalebesi
 2. 2.
  daha "paralısını" diye düzeltmek lazım.
  3 -3 ... asuregibisurat
 3. 3.
  maalesef yanlış önerme. her kadın kendini güvende hissedeceği adamın yanında durur. gidiyorsa güven problemi vardır. her şeyi paraya pula bağlamayın.
  2 -1 ... pompacisofu
 4. 4.
  kadinlarla temasi escorttan oteye gecememis yazar beyani.
  5 -1 ... kararsiz smiley
 5. 5.
  Sonuçta gidiyor abi. Daha iyisi mi olur daha kötüsü mü olur bilmem ama sonuçta gider.
  1 ... thelifefuck
 6. 6.
  iyice saçmalayın be kardeşim.. ne alaka. Tam tersi erkekler of göte bak demekten vazgeçmez.
  ... yalnizim olum
 7. 7.
  Her kadın değildir ama,mutlu olduğu nereyse orda kalır lakin mutluluk ebedi olmadığı için karışık bir durumdur.
  ... kalahari 1
 8. 8.
  Erkeğin parasına puluna bakan kadınla, kadının sadece tenine bakan erkek benzerdir benim için. Bu iki güruhdan ayrı olarak yorum getirecek olursan Kadın kolay kolay vazgeçmez, hatta daha da daraltalım; seven kadın kolay kolay vazgeçmez. Onun için daha iyisi Yoktur çünkü sevdiği onun için en iyisidir.
  6 ... fotoroman
 9. 9.
  Bu nasıl laf lan? Suç mu bu? Daha iyisini bulup gitmeyen maldır. Aradığın şey sadakat mi? Daha sadık olacağını düşündüğüne git o halde. Aradığın şey her ne haltsa en çok sahip olanına git. Ne var bunda?
  -2 ... yok herif
 10. 10.
  Erkeklerin parayı bulduğunda değiştirdikleri ilk şey karılarıdır! Buna rağmen daha iyisini bulunca gitmekle suçlanan kadınlar öyle mi? Komik olmayın. Kadın, erkekle kıyaslandığında daha zor vazgeçendir. Ne derler bilirsiniz. Kadınlar da erkekler de alternatifleri olduğunu bilirler. Erkekler alternatifleri kullanır, kadınlar alternatiflerin önünü tıkar.
  6 -1 ... ngark