bugün

yapıldığı takdirde görülecektir ki gıda masrafı pek çıkmaz.zira koladaki şeker vücudu az çok besler.

ölüme sebebiyettir.

not:bu gün denedim hocam.hala yaşıyorum ama midemdeki 3 litre kola ile.
bence ayağa da tüketmek gerekir.

(bkz: iğrenç espriler)

edit: ben hayatımda bu kadar eksi yemedim
(bkz: oha çüş yuh)
yakın zamanda midenizi elinize alacağınızın göstergesidir.
1 litre cola: 90 küp şeker * 3 =270 küp şeker, o da eder bir koca kutu küp şeker. ne diyelim, yazık.
Mide kanseri olmak için en kısa yollardan biri olup, büyük abdest sonrası tuvalet kağıdı kullanmak yerine, temizliği Isırgan Otu ile yapmak gibi birşey.
bir arkadaşımın yaptığı davranıştır. günde 2,5 litre kola ve hergün büyük boy cips yemektedir ancak kilo dışında bir sorunu gözükmüyor. midesine nasıl zarar vermiyor anlamış değilim.
(bkz: mide kanseri)
yakın zaman da mide kanamasından gitmek demektir.
mide fesatı geçirmenize sebep olabilecek eylem, tabi düzenli olarak yapılırsa.
kolanın bu özelliği bilimselliğe dayanıyor mu bilmiyorum ama bende sivilce yapıyor ya fazla kola.
bir polyanna olabilirsiniz çünkü üzerinde denenmiş bir insan var

http://video.mynet.com/im...-ekmek-yiyen-adam/524440/

izleyin görün olabilecekleri.
2 ay boyunca kesintisiz hergün 2,5 lt kola içildiğinde bahsi geçen süre sonunda reflü olunabildiği tecrübeyle sabittir. Bi süre yağlı, baharatlı, acılı, asitli, alkollü şeylerden uzak durun sonra yeniden kolaya başlayabilirsiniz.
karaciğer ve mide hastalıklarına doğru hızlı bi gidişin göstergesidir. siz siz olun midenize iyi bakın mide adamı öldürmez süründürür benden söylemesi.
işemek işemek işemek..
tuvaletle hemdem olmak.
babasının bakkal dükkanı olan kişi.aksi halde başka türlü o kadar kolayı nasıl alacak.
asit buzağısı olmanın, başka bir tarzıdır.