Kimsenin bir şeyler bağlamasına gerek kalmadan bazı konular kendiliğinden bir yerlere sirayet ediyor zaten.
Sabah gazetesinin el değiştirmesi gibi. Veya 19 yaşında bir gencin gemiciği olması gibi. Veya 500 milyon dolarlık kredinin kefilsiz verilmesi gibi.
Doğalgaz, elektrik, ve de akaryakıt fiyatları bizim evden belirleniyor. o konuda bizzat beni suçlayabilirsiniz.
''her bokun altından akp çıkıyor'' şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.
(bkz: deniz feneri)
(bkz: batman)
(bkz: şaban dişli)
(bkz: gaziantep)
bu trafik neden böyle dediğinizde hükümetin değişmesi gerek diyecek kadar geniş bir dünya görüşüne sahip dibiloptur.
(bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: ben bunu yaşadım)

edit: seri eksi oy veren ibne değilsen. harbiden ibnesin oğlum. biraz objektif olun lan.
son 6 yılda iyice boka bulandığımızı görebilme yetisine sahip olan düşüncedir!
iktidar yanlılarının medyayı bastırma çabalarından sonra, son olarak, yedikleri p.kları temizlemek adına son çırpınışlara örnek verilebilicek söz öbeği.

başbakan tanımıyorum diyor, yanyana resimleri çıkıyor ama nedense başbakanı eleştiriyorlar, ne kadar ayıp değil mi ? siz kimsiniz ki başbakanı eleştiriyorsunuz. çok ayıp çok.

keriz feneri, pardon deniz feneri insanlara yardım ediyor ama siz eleştiriyorsunuz, adamlar 40 milyon euro çarptı diye, reva mı bu ya ? insafsız olmayın, çok ayıp çok.

batman il başkanı ihalelere fesat karıştırmış, ya nolmuş arkadaşlar adam birkaç tane ihaleden para kazandıysa ? bu kadar üzerine gidilir mi insanın ? korkmayın arkadaşlar burası türkiye, ne kadar yerseniz yiyin, bitmez. ayıp valla ya.

bir şabandır gidiyor medyada, ne yaptı adam yani ne yaptı ? o yapmasaydı da, başkası mı yapsaydı ? adam 3-5 milyon kazandı diye niye bu kadar kıskanıyorsunuz ?

ayrıca bu saydıklarımın hangisi akp ile ilgili de akp'yi eleştiriyorsunuz ? ayıp ! hani şu adamlardan 1 tanesinin bile akp ile bir bağlantısı olsa anlayacağım da, yoksa var da ben mi göremiyorum.

beyler, eski tabirle efendiler;

at gözlüklerinizi artık çıkarınız. artık siyasilerin pisliklerini temizleme çabasından vazgeçiniz. bu insanlar bizim, sizin yarınlarınızı çalıyor, siz hala birtakım siyasi hareketleri savunuyorsunuz. sağa sola saldırmakla, bağırıp çağırmakla adam olunmaz.

başbakan için, kendi tabiriyle kasımpaşalı biri olarak, medyada hep delikanlı, kabadayı kelimeleri kullanılıyor. ya bu kelimelerin anlamları sizin sözlüğünüzde farklı yada boş keseden atıp tutuyorsunuz.

madem yüreklisiniz, madem ak sınız, kaldırırsınız dokunulmazlıkları, çıkarsınız adaletin önüne. ama keriz, pardon, deniz fenerine gelene kadar, daha ne akbiller, ne dosyalar bekliyor. sizin anlayacağınız, akp iktidarını bugün yargılamaya kalksanız, 20 sene sonra bugünkü dosyalara anca sıra gelir.
belediye onların elinde bizim evin kanalizasyonunu onlar bağlayacak tabiki.
"shit the black rock" tadında düşüncedir. 16 yıl bir şehri yönetirseniz şehrin tüm boklarından sorumlu olursunuz, bu kadar basittir. sırf akp için bunun doğru olmadığını savunanlar için ise : (#4863088)
islam inancına ait bir düşüncedir. olayın haksız tarafları olsa dahi, islam düşüncesi idarecilerin yönettikleri insanların, sürülerine kurt girmesinde bile sorumlulukları olduğunu söyler. hz. ömer diyorum yani. dolayısıyla bu coğrafya da bir yetime tokat atılsa bunun vebali iktidardadır.
sadece akp değil , hükümet kim olursa olsun mutlaka hükümeti suçlayıcı fikirleri barındıran düşünce.

- sabri sarıoğlu galatasarayla nikah tazeledi
+ lanet olsun sana akp * * *
(bkz: bağlayana değil bağlatana bakın) *
boklucak yer arıyan zihniyet. tamam akp'yi sevmiyoruz da doğal bir felaketi de hükümete bağlamak ibneliktir ağa !

edit: gelsin eksiler.
Haber manşeti: Sabahları bir adet elma yiyin güne zinde başlayın.
Yorum : Akp yüzünden hep onlara oy vermeye devam edin.

Diyerek otomatiğe bağlamış arkadaşlardır.~~
bu konuyu okurken baya güldüm. zaten ülke harika ilerliyor ekonomi, sağlık, sanat müthiş o yüzden akp ye bağlamamak gerekiyor. başka kime bağlanır kim bu boklar söylensin bizde öğrenelim.
görsel
Bugünde ülkede var olan bütün sorunların sebebi adnan menderes tir. Hükümet onun elinde onu suçlamak lazım. Ampul sütten çıkmış ak kaşık (!)
bak kardeşim. nasıl ki iyi bir olay olduğunda akp sayesinde oluyorsa, bu milletin, bu ülkenin başına kötü bir olay geliyorsa, o da akp yüzündendir. akp yüzünden demek akp yaptığı için değildir. akp başarısız olduğu içindir, akp yanlış tutum sergilediği içindir.
görsel

bu herif akademisyen. ciddi.