bugün

kitaplıktaki bütün kitapları bitirmek isteyip bitirememek gibi olabilir şimdi düşündüm aşırı fazla varmış bu kafii.
Mutlu olmaktir. Mutlu olmayı hep istedim, hep oldum sandim ama her insan gibi ben de kandim.
Ders çalışmak...
italya'ya gitmek.
sigarayı bırakmak.
hep yüzüne dokunmak istemistim. olmadı. görmeyeli 3 yıl oldu hala istiyorum. o nası güzel yüzdü ya.
sımsıkı sarılmak istedim ama canı acır diye yapamadım.
Harley e atlayıp ardına bakmadan uzun bir yolculuğa çıkmak.
Liam Payne ile sex.
derste sıraya bir tekme atıp koşarak kendimi camdan aşşağı atmak ama yemedi işte.
ramazan ayında "baba bir ara bizde de iftar yapalım " diyen arkadaşla hiç iftar yapmamak.
Bir basın toplantısı düzenleyip tüm dünya liderlerine meydan okumak. Sonra da kafama sıkarım canlı yayında. Ne konuşulurum hee! Yüzyılın malı diye anılırım heralde.
isveç'te karlarla kaplı bir evde yaşamak.
bir enstürman çalmak.
kafaya estiğinde fiji adalarına anlık bilet alıp gitmek, lakin fakirdik, istedik ama yapamadık.
Hayatı boşvermek. Oluruna bırakmak.
Herşeyi bir kenara bırakıp , dertleri problemleri umursamadan keyfime bakmayı para harcamayı istiyorum bazen.
Ama her sabah kendimi işe giderken buluyorum.
Olmadı mı olmuyor demek ki.
işi gücü bırakıp kafaya göre gezip dolaşmak.
Norveç, karavan, bira..
arabada ki sport mode düğmesini kullanmak.
Buz pateni...
artık bundan sonra hep, beni üzen hiçbir şeyi kafama takmayacağım, koy rahvan gitsin diyeceğim şeylere, yine yeniden en çok takan olup, yapılamayan şeylerdir.
Kapadokya ya gitmek bir türlü nasip olmadı önümüz kış artık seneye yaza.
Çocuk. Evet.
(bkz: intihar etmek) bir gün denersem denemeden önce burda paylaşırım.
Kalabalik bir meydana cikip, avazim ciktigi kadar " yeks gıbee pürss dah dahh dahh" diye bagirmak. Sonra bunlar beni tanimiyor, benimkiler beni taniyor diyerek sessizce uzaklasmak.