bugün

onu doktorlardan korumayı gerektirir.
edit not: hemşire doktor ilişkisi
(bkz: doktorculuk)
güzel sevişiyorlar. sanki okulda öğretiyorlar.
Mrltn hanım ayarlayacak bana sağolsun.
Bana da ayarlayacaktı sözde, bahanesi de covid var bunlar tehlikeli olmaya başladı boşver oldu.
venüs var ama bu aralar arazi vitesi.
mrltln hanım madem herkese ayarlıyorsunuz, bir tane de ben rica ediyorum o zaman. özelliklerini bilahare yazarım ben size, şimdi ulu orta şeetmeyeyim.
Ben yaptım.
Mrltn e beş aydır diyoruz pratisyen diye diye. Hala yapacak, kız uzman doktor olacak tus kazanacak.. hala ayarlayacak.

Bir sevgili. Sağlıkçı hemde.
önce yumurtayı bir kapta iyice çırpıyorsun... yapmak ne la bu kafayla biraz zor olacak durumdur.
not: yaparken şeker bal vs. katmayın zaten yeterince tatlılar.
şimdiye dek 2 hemşireden böyle bir geri dönüş aldım. Birisi başka bir hemşire aracılığı ile iletişime geçti, diğerine de abi demeye devam ettiğim için küstü bana.

Hemşire sevgili vs istemiyorum ben.
Herkese tavsiyemdir, hemşire sevgili yapmayın.

Hemşireler salın bi’ beni.
Bu toplumda gerçekten hemşire fantezisi var lan bakıyom 50 yıl önce de vardı şimdi de ... bırakın mesleklerini işlerini yapsınlar saygıdeğer sağlıkçılar.Mesleğe göre fantezimi olur lan akıllı olun.
özel güvenlik olma ihtimali yüksek kişinin yapmış olduğu eylem.
Tıp sektorunde bir sevgili olmasi iyidir aslında.
Gerci surekli soru sormaktan bikkinlik gelebilir de.
Boku yediğini resmidir. Hemşireler zaten geneli karakter olarak erkeklesiyolar .
Severim.
Kaçın kaçın şimdi güzide saygın hemşirelerimizi asla kastetmiyorum,hemşire adayları motor olmuşlar afedersin o kadar kadının içinde ne muhabbetler dönüyor bir bilseniz.
Hırçın oluyorlar dikkat et götünden kan almasın.