bugün

damar yolu bulmak hademenin işidir. bilen bilir.
damar müslüm babanın işidir gerisi çüktür.
vereceği morfinse gerek yok tabi.
Damar yolunu bulmak zorunda. En son ege üniversite ' nde halamı ziyarete gittim. Epey kilolu halam. Kadını delik deşik etmişler tamam kilonun da payı büyük bulamıyorsun da suratta beş karış beceriksizliklerini kabul etmiyorlar da bir de hastaya trip atiyorlar.
Sonra basında durdum damar yolu açılırken hiç hatasız açtı bir hemşire 2 gün idare eder seni dedi ayrıca. Diğer çatlayan patlayan damarları siz tahmin etmeye çalışın. Isteyince yapabiliyorlar.
Herkes kendi damaryolunu kendi bulur hemşire bulmak zorunda değil tabi. Ne demek bilmiyorum. Hiç mi ilkyardım dersi almadınız.
Damar yolu bulmak hastanın görevidir. Vücut onunsa damar yolunun nerde olduğunu bilir hemşeherim.
Damarları acık gelsin pis şişkolar.
işi ne o zaman dediğim halt, damaryolunuda ben bulacaksam anlamı yok ki?
Bu hemşirelerin yolu yol değil zaten kardeş.
tabi canım damar yoluda neymiş fani şey bunlar hak yolu bulsun yeter. sora sora bağdat bulunuyoda damar yolumu bulunmayacak. sanki uçak kaldırıyor bana, aşk ile yaparsan kan gazı bile alabilirsin. hemşire var hemşire var biri mızrak saplar gibi saplar biride iğneyle mabadınızdan kan alsa hissettirmez. zaten eskiden hemşire mi varmış yav berber amca herderde devaymış.
Tabi ki değildir ya!

Damar yolu hemşireyi bulmalıdır.
Tamam kızım ben bulurum damar yolunu.

görsel