bugün

giydikleri şortun mavi nüfus cüzdanlarıyla oluşturdukları paradoksu görmezden gelen utanmazlar sürüsü.

anlamadığım olay şudur ki bir erkek kıllı ve iğrenç bacaklarını sergilemekten ne tarz bi zevk alır? ha şort giymişsin ha pantolon. kıllı bacaklar daha sıcak tutar lan adamı. bir de kadınların yanında dolaşmıyorlar mı öyle git kafa göz dal herife. utanmaz, ırz düşmanları. ahlaksızlar.

bi erkek şort giydiği halde erkeklikten bahsedemez. o erkek meyillidir lan. şort giyen erkek mi olur? bacaklar da kıllı kıllı. erkek olsa önce epilasyon yapar sonra giyer o şortu. ahlaksızlar!
(bkz: ironidir ironi)
(bkz: fantezidir fantezi)
sicaktan kafasi cok bunalmis veya sort giyiyememek gibi bir sorunu olan insanin söyliyebilecegi son derece sacma ve anlamsiz tanim.
yüzsüzün önde gidenidir. lan hem erkeğim diyorsun hem de şort giyiyorsun yuhh.
yuh ulan yuh bu kadar da olmaz. yazdıkça elim ayağım titriyor.

olmaz efendim 21. yüzyılda böyle şeylerin olmaması lazım.

gördüğünüz yerde imha ediniz.

(bkz: ironi yapayım derken bokunu çıkarmak)
(bkz: su ile kafa bulan insan)
Bazı dar düşünceli tiplerin, kendi çabalarıyla erkekleri ezmek için yaptıkları provakasyon.....
(bkz: salvatore di stefano)*
ironinin ağzına sıçmak diye buna denir.
(bkz: ictiginin aynindan istiyorum)
(bkz: şortla jartiyerin manalarını karıştırmak)
donsuz çıkın ortaya da görelim dedirten yüzsüzlerdir.*
(bkz: başlık açıyorum eksileniyorum mutlu oluyorum)
(bkz: zenci futbolcular)*
bir de kolsuz tişört giyiyorlar ya üstüne arsız namuzsuzlar, çıplak gezseydin bari. milletin ahlakını da bozan tamamiyle bunlar. denize pantolon-gömlekle giriver nolacak? sanki o giydiklerin ıslanmıyo, onlar da kuru bunlar da. terbiyesizliğin dik alası.
(bkz: sahada şort giyip erkeklikten söz eden futbolcu)
(bkz: mal ironisi yapmak için fake nick alan mallar)
(bkz: ironi yaptığını sanıp eğlenmek)
(bkz: seninle aynı kafaya gelmek için ne içmeliyim)
- abi akşam kahveye maç izlemeye gelecen mi?
+ maç varsa gelmem!
- niye abi?
+ ne la öyle şortlu, tişortlu herifler. ahlaksızlıktır!
- ...!?!
adam istediğini giyer, belki bacak kıllarını göstermek istiyor ya da pürüzsüz bacaklarını.
hem erkek hem de "yüzlü"dürler. giysilerden açıkta kalan yerler sergilenmek için açıkta bırakılmaz, özellikle de yazları. seinlemek için açılır.
aleti şortun paçasından dışarı sarkan teşhircilerdir.
sallandırcaksın bir tanesini bak bakayım bidaha yapabiliyorlar mı.
bunu düşünen kişiler denize herhalde slip mayoyla giriyorlar. yani şort giymeyi erkekliğe yediremiyorlarsa slip mayo giymekten başka çareleri yok.
Belki kıllarını göstermek istiyor .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar