bugün

kafatascılara dert olmuştur. sadece türk ırkını savunan mehape özgürlükçü, barışcı ve dini ortadan kaldıracak hdp'nin altında kalacaktır. çünkü hdp daha geniş bir kitleye hitap etmektedir.

edit: aşşağıda da görüldüğü üzere götleri tutuşmuş vaziyette.
Hewallerin ıslak rüyası.
(bkz: hayal görüyor bazı hewaller)
Gümbür gümbür gelen gerçek. Az kaldi 7 haziran akşami %12 ya da %15'i çakiyoruz.
alır da oy mu yoksa başka bir şeyimi bilemiyeceğim.
1.hdp kürt faşizmini savunan islamı düşman olarak gören bir oluşumdur. türkiye cumhuriyeti nin %90 müslüman ve %70 i türk olduğuna göre dağdan gelip bağdakini kovmak neyin kafası ?
(bkz: bir avuç ibne otur yerine)
hayallerle yaşayanları göstermiştir.
paralel evren de hdp 1. parti siz hala uyuyun.
(bkz: hewallerde yaşıyor bazı ibneler)

not: mhp li değilim.
Bu hewallerin bazı esprileri gerçekten çok komik oluyor. istemeden komik oluyorlar ya o komik işte.
öc alınır kürdün sırtına bir daha vurulur mezopatamyadan çıkamaz nemrut dağı mezar olur soysuz kürt Türkçemizi kullanma artık zaten biriniz konuşamıyor dilimizi o dili keseriz ermeni yahudi melezi soysuz kürt.
hdpye oy verirken biraz düşünmek lazım ,
mhp de böyle bi durum yok .zaten düşünseler mhp ye vermezlerdi oylarını.
doğal olarak mhp daha yüksek oy alacaktır.
7 haziran gecesi taşak geçilerek hortlayacak olan başlık.
Mhp li köpekçileri üzecek bir gerçektir.
akp gittiği anda mhp nin oyu yüzde 50 üzeridir. mhp tüm ülke türklerinin ana partisidir. bunu herhangi bir iç savaşta açıkça görebilirsiniz. bıçak kemiğe dayandığında mhp çıkar ortaya merak etmeyin.
mümkün değildir. ama hala şurda türk halkının %90ı müslüman diyen adam var. oku fatihayı desen sözlüğün yarısı bi durur düşünürsonra okur sonra türkiyenin %90ı müslüman.
Bu başlığı açan arkadaşa "Seni görmem imkansız" isimli şarkıyı gönderiyorum...
Tam bir gerçektir. Mhpnin genel başkanı once türkçe konuşmayı Selahattin Demirtaş baskanimizdan öğrenebilir.
(Bkz: işsazi işsizi ifsasiz)

Ne dedim arkadaşlar. Ne dedim? Şimdi durmayın yenilen pehlivan güreşe doymaz saldırın haince şerefsizler. Moderasyonu da almışsınız yanınıza.
Kırmızı renkte kar yağarsa; o da bir ihtimal diyelim.
Özel isimden sonra tırnak kullanılır amına kodum. Daha başlık açmayı bilmiyor, medyumluğa soyunuyor.
sosysal medya da seçim olsa sanırım hd chp %40 ar oy alır. lakin sosyal medyada elinde kahve kendine faydası olmayan insanların eylemleri ile memleket yönetilmediği için sadece hayal ürünü...
( bkz: hasiktirbok )
Yalanın adı gerçek olmuş hewalcanlarda inanmış, garibanlık zor zanaat.
inşallah öyle bi durum olur . hdp meclise .
Bazi kekolarin mhpnin oy oranini arastirmafan konustugu basliktir. Biri yazmis %12\%15 cakacagiz demis ula mhpnin oyu zati %15 kara sıgır
bir temenniden ibarettir.Anketlerde böyle bir şey görünmüyor.Sadece güneydoğudaki kürtlerin yoğun olduğu yerlerde hdp mhp den kesin fazla alır.