bugün

chp zihniyetinin hiç aklına gelmediği konudur. ulan askerimi şehit edip kurşuna dizen güruhla kol kola giren mide bulandırcı aktivitenin farkına varan birey chp ye oy verir mi lan. hdp chpye % 7 oy kaybettirecektir. evet...

giri burada!!
Hdp'nin allah gibi bir parti olduğunu görmezden gelen vatan hainidir.
hdp nin millet ittifakında olduğunu sanan vatandaştır.
iq'su 35 olan vatandaştır. zaten vermesin.
(bkz: no correlation)
Pazarlık belli. Beni (selo) meclise sok, 2. Turda arkandayım. Yok yav ne fena adamlarsınız öyle. sizin kalbiniz fesat. Adam hayrına ziyaret etti..! Sırf allah rızası için..! Hem bak hergün cuma da kılıyor adamcağız..! Ayıp ayıp Söylediğiniz şeylere bak..!
chp zaten oy almamak için çabalayan bir parti. hiç umurunda değildir bu durum.
ben de vermiyorum ama tek sebebi bu değil tabi ki ama tek başına bir sebep olabilirdi benim için.

valla meral akşener gelsin çok isterdim ama meral akşener sanırım oy alamayacak. fikrimi değiştirmiş gibiyim.

sırf muharrem'e olan nefretim sebebiyle 1 oy tayyip erdoğan'a 1 oy da mhp ye verebilirim.
Eğer pkk üst kadro yakalanması bugün doğru çıkarsa oyum MHP- Erdoğan; asparagas ise CHP- ince şeklinde olacak . 3 seçimdir oy kullanmıyorum.
Chp ile hep nin akp yi indirmek gibi bir ortak paydada birleşmesi ne chp yi hdp li yapar, nede hdp yi chp li.
Terörist destekçisi hdp nin istediği olmasın diye daha büyük Türk düşmanı, bölücü, sömürücü akp ye oy vermek vatan hainliğinin ve mallığın en büyüğüdür.
inçe videoda ne diyordu geçen seçimler için ,CHP yi eleştirir ken 14parti birleştiniz Akp yi indiremediniz.bunun içinde hdp de var.zaten tüm sol örgütler CHP nin arka bahçesidir.adamlar pkk lı olduğunu saklamıyorki bu akıl tutulmasıdır değilse vatan hainliğidir.
Aşağı komşum Bekir ve Zeynep .

bugüne kadar hep CHP ve 1 defa meclis disi kalmasın diye MHP ye vermişler.

Dün uzun uzun konuştuk ve onlar da ikna oldular.

CB için RTE , meclis için MHP ye verecekler.
Kürt oylarını küçümseyen insan beyanı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Konu vatan hainliğine geldiyse ....
bugüne kadar hep mhpyi desteklemiştim. daha sonra iyi parti kurulunca iyi partiye gönül verdim.

ama chp ve iyi partinin hdp ve fetö ile kirli bir ittifak içinde olduğunu anlayınca görünce sırf tepki olsun diye erdoğana vereceğim.
Ben de bunu anlamis degilim. Nasil bir zihniyettir. Resmen hdp icin oy dileniyorlar. Bir oy chp ye bir oy hdp ye hdp baraji asamazssa 75 vekil akp ye gidermis. Yani hdp simdi melek demi. Ellerindeki sehit kanlarini hangi ara temizlediler de Chp sen onlarin elinden tutuyorsun. Bu tam anlamiyla vatan hainligidir.
16 yıllık enkazı kaldırmakla meşgul vatandaş.
"pkk bayrağı taşımayı suç olmaktan çıkardık", "pkk bir terör örgütü değildir" diyen, hdp'li bakan atayan partiye de oy vermeyecekse helal olsundur.

yok verecekse, iki yüzlüdür.
iki yüzlü, şark kurnazı, saygıyı haketmeyen vatandaştır.

Ulan daha bugün reyisiniz hdplileri beraber yürümeye çağırdı, ne arsızsınız lan siz?

(bkz: Tayyip in hdplileri yol arkadaşlığına çağırması)
bakın siz ya gerçekten geri zekalısınız ya da maaşlı trollsünüz. chp hdp ile ittifak kurmuyor, bir siyasi partinin anayasal haklarını taahhüt ediyor. ittifak dediğiniz şey tam olarak kürtlerin ellerinden alınmış siyasi temsil hakkını geri vereceğini vaat eden bir cumhurbaşkanı adayına hdp tabanınının sempati duyuyor olması. bu chp'nin elinde mi? seçim barajını sadece hdp için mi kaldıracaklar mesela? başka bir partinin cumhurbaşkanı adayı mı alakasız sebeplerle cezaevine konmuş? konmuş da chp destek mi olmamış? bu ilkelere sahip çıkmaktır. ilkesizlik değil.
(bkz: ümmet panikte)
doğruyu er geçtte olsa gören vatandaştır. evet...