bugün

Doğru söylem, Mafya liderinin (örn: Sedat Peker, Alaattin Çakıcı) özellikle Sedat Peker AKP için miting yapması, bir eli ile Bozkurt bir eli ile Rabia işareti yapması, Alaattin Çakıcı devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ederek teşekkür etmesi ve yine Alaattin Çakıcı "devlet bahçeli için "dava arkadaşım" demesi vs durumlar düşünülürse...

https://youtu.be/SLUTNR_R_9w

https://youtu.be/IlepMRf3sOo

AKP MHP için suç örgütleri Mafya ile iç içe diyerek Mafya suç örgütleri ile akp MHP'yi bağlantılamak doğru mu?
Hele ki fetö olayı düşünülürse, bizzat akp tarafından yapılan açıklamalar ve ne istedilerse verdikleri itirafı ile, açılım süresince PKK apo ile görüşmeler tavizler Diyarbakır'da mitingler çadır da mahkeme olayı vs vs durumlar yaşanmışken çıkıp akp suç terör örgütleri ile iç içe diyerek akp için de kapatma davası mı açılmalı diyorsunuz?

Bir kez daha yenilemek gerekirse, cehapeli, Hdp'li değilim ama Kılıçdaroğlu'nu veya HDP'yi eleştirirken aynaya bakın ve bizleri kendi zekâ seviyenizde görmeyin.

Cahilliği aşan, aptallık seviyesine varan, körü körüne iktidar veya muhalefet taraftarlığı ile yorum görüş bildiren insanlara birileri "çüş" demeli artık.

Şu an bu suç fiilleri yüzünden bir savcı çıkıp akp MHP için suç örgütleri ile bağlantılı diyerek AKP MHP için kapatma davası açsa ona da aynı tepkiyi gösteren insanlar olmalıyız.

Birileri için kalkıp "Kılıçdaroğlu açıklamalarını eleştirip ve HDP kapatma davasını savunuyorsanız ya çok zeki birisi olup suç örgütleri ile iç içe diyerek ileride olacak bir akp MHP kapatma davalarını isteyen ters propaganda yapan birisi ya da cahilsiniz ve söylediğiniz savunduğunuz şeyin nerelere evrileceğini bilmeyen zeka seviyesinde birisi oluyorsunuz." Dersek haksızlık olur mu?
işte chp'ye neden oy verilmez isimli çalışma.
Son tahlilde,hükümet pkkyı tepeliyor,siyasi liderlerini içeri tıktı,işide hergün operasyon var,fetöye gün aşırı baskın tutuklama var bunu heralde kimse inkar edemez,chp napıyor pyd bize silahmı sıkacak,selonun içerde ne işi var,zaman gastesi bank Asya niye kapatılıyor,hdp niye kapatılıyor vs.adam uzayda yaşıyor olaylardan haberi yok.hadi akp yanlış yaptı taviz verdi ve hatasından döndü,ya chp terör partisini hala destekliyor hatadan dönme filan Yok.
--spoiler--
üsteki yazarlara: peki akp de islamcı terör örgütlere silah gönderdigi, yardım ettigi resmen ispat edildi, o zaman akp de kapatılsın, akpyede işidci diyelim. akpnin işidle baglantısı ortaya cıkarsa senin o herkese pkk diye zırlamana benzemez, ülke tepetaklak gidebilir.
--spoiler--

he tamam.Akp giderse ulke tepetaklak olur, o yuzden birakalim, skmeye devam etsinler.
Bu mudur ?
Bu ulkenin ne chp ye ihtiyaci var, ne akp ye, ne hdp ye. Bu ulke birlik olsun, bizi bolmesinler, bizi yemesinler, en zor durumda bile tepetaklak gitmez kurtulus savasinda gordugumuz gibi.
(#44823278) güzel kardeşim biz de muhalifiz merak etme. ancak buradaki konu akp değil. akp nin yaptığı saçmalıkları, terör örgtütleri ile giriştiği işleri yıllardır yazıyoruz zaten. o cepte. buradaki mevzu chp nin başındaki emminin fiilen bir işbirliği yapmasa bile söylemsel olarak bu terör yandaşı partiye güzelleme yapması. böyle şeyler söyleyip söyleyip her seçimden sonra neden yüzde 30 u geçemedik diye dövünüyorlar ya neden seçim kazanamadıklarını anlatmaya çalışıyoruz zaten. yoksa akp nin feto ile 11 sene pkk ile 2 sene ışid ile gene 1-1.5 sene kol kola yürüdüğünü afrika savanalarındaki zebralar bile biliyor.
Üsteki yazarlara: Peki akp de islamcı terör örgütlere silah gönderdigi, yardım ettigi resmen ispat edildi, o zaman akp de kapatılsın, akpyede işidci diyelim. Akpnin işidle baglantısı ortaya cıkarsa Senin o herkese PKK diye zırlamana benzemez, ülke tepetaklak Gidebilir.
HDP bir teror destekcisi, terorizmin siyasal yuzu olan partidir.
Bu partiye oyle veya boyle goz kirpan, oyle veya boyle destek veren herkes ve her kurumda terorizm destekcisidir.
Buna chp oldugu kadar haburda pkk lilari davul zurnayla karsilayan akp de dahildir.
O yuzden ak-it kardeslerim, chp ye bok atip karaktersizliginizi gostermeyiniz. Ayni boku, hatta daha kotusunu siz yaptiniz. Yok yani birbirinizden farkiniz.
rahmetli kemal sunal ağabeyimizin "babanın oğlu kemal" karakterinde iken papağan ziyanın söylediği "yürrüüüü yengeç kemallllllll" sözünü akla düşürmüştür.

arkadaşım bırakın artık hdp yi falan ya. vallahi billahi bırakın. bak ben hala ve hala iddia ediyorum ki muharrem incenin cumhurbaşkanı adayı olduğu seçimden 10-15 gün önce bu kemal kılıçdaroğlu kalkıp hdp ile görüşmese idi çıkıp saçma sapan şeyler söylemese idi muharrem ince o seçimi kazanabilirdi. belki ilk turda kazanamazdı ama ikinci turda kazanabilirdi. benim fikrim bu yönde. şimdi seçime kalmış 2 sene civarı bir süre. eğer ki aday olarak mansur yavaşı gösterirlerse gene büyük konuşuyorum belki ama ilk turda seçimi kazanabilir. eğer ki bu saçmalıklara devam edilmez ise tabi.

kopun kardeşim şu hdp den. fiili olarak herhangi bir ittifak yaptıklarını düşünmüyorum. zaten öyle olsa iyi parti millet ittifakına devam etmez bunu da iyi biliyorum. ancak bu söylemler yüzünden üstlerine hdp ile ittifak yapıyorlar yaftasını kendi elleri ile yapıştırtıyorlar. özellikle de kılıçdaroğlu. bir kop artık şu hdp den arkadaşım vallahi billahi yeter ya.. illa ki açıklama yapmak zorunda mısın ? sana ne yahu böyle düşünüyor olsan bile içinde tut bunu niye giriyorsun bu toplara. sürekli kendi kendilerini baltalıyorlar sonra seçim kazanamayınca pişkin pişkin o oldu bu oldu diye dövünüyorlar.
Çabuk "ama akp de cok re rö rö"culer gelmeden.
iyide adamlar her fırsatta pkk pydli olduğunu kendileri söylüyor sana ne oluyorda tersini iddia ediyorsun.bu nasıl bir gaflet dalalet ve dahi hıyanettir.
Siyaset denen şey koca bir bok çukurudur. Gördüğünüz üzere iktidara giden yolda taraflar orospu çocuklarının bile avukatlığını yapabilirler. Evet orospu çocukları.
Atatürk ayakta olsa kiliti çoktan vurmuştu Chp'ye.
Atatürk'ün kemikleri sızlıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar