bugün

budur:

https://scontent-fra.xx.f...3e2c952cb&oe=55E2A94E

afedersiniz ama amlarına koymuşlar.
Çünkü Trabzon -TR-abzondur.
Teröristleri dövüyoruz ya hani. Çok seviyorum lan bizi. Bir karadenizli olarak gurur duyduğum olayı. Burası mersin adana değil koç burada 9-10 kişi toplanıp eşkıyalık yapamazsınız. Özetle kürte karadenizde yer yok go home kekee!
demokrasiye yakışmayandır.
Karadeniz yine farkını ortaya koymuştur. Kan alırlar demoğrasi ve barış havarileri(!) tikkat edin.
aklınca vatanseverliğini gösteren kıt akıllıları görmemizi sağlamıştır.

kafası türkiye şartlarına adapte olmuş, dünya'dan bihaber yaşayan zavallılar.

adamlar ellerine silah aldığı için terörist ilan ediliyorlar, tamam kabul, öyle olsun. şu günlerde ise silahı bırakıp demokratik şekilde gösterilerini yapıyorlar bu kez yine saldırıya uğruyorlar, bayraklarını yaktık hede hödö diye kendinizi tatmin ediyorsunuz...

günübirlik kafadan, düşünceden kendinizi arındırıp geleceğe bakın birazda. bu iş böyle sürer giderse sonu ne olacak ? sen oraya giremezsin, sen şuraya gidemezsin, erkeksen gel, al bayrağınızı yaktık çiğnedik... nedir bu yani ?
dalyarakların hoşuna gitse de ayar değildir. bir topluluğun bilinç altındaki faşizmin yansımasıdır. konunun hdp ile alakası yoktur. trabzon denen demokrasi fakiri kentte her parti'nin başına gelebilir.
türkiye'deki laz nüfusunun 200 bin olduğunu bilmeyenlerin şaşırdığı durumdur. karadeniz'in yüzde 90'ı türk'tür ve lazlar trabzon'da değil artvin ve rize'de bulunur.
Trabzon Türklüğünün verdiği ayar mı soktuğu boru mu desem ne desem bilemedim ama hdp'lilere verdikleri şeyin görüntüleri internete düşmüştür.
keyifli izlemeler.

https://www.facebook.com/...0153190495599376/?theater
Trabzondan ne çektin be hdp. *
Olsun bizlere en azindan trabzon' dan oy verecek yoldaşlarimizin varliğini göstermişir.
(bkz: sikerler olum hepinizi sikerler)
Artık hdpyi okumaktan bıktım matrax dinleyim.
hdp yanlıları güney doğu illerinde tuğra yüzük takanlara saldırırken demokrasi oluyorda dayak yiyince niye demokrasi olmasın ? ? ?
iyi, güzel ve hoş bir davranış olmakla beraber aynı ayarı Tayyip Efendiye de verilmesi beklenir. Saldırdıkları HDPlilerle masaya oturan, onları bu güce kudrete getiren, Güneydoğu'yu PKK'ya teslim eden AKPdir.

Bak Milletin evlatlarının öldürülmesi haricide daha milletin parasının çalınması, milletin topraklarının, fabrikalarının satılması, kıbrısın satılması falan filan demedim ha.
Bir grup köpek saldırısıdır maksat ortalık karışsın.
af edersiniz buralar hep at kafası. götü yemez ki amed'e gitmeye, gelmiş boz hodoyponon torobzondo omono koydok diyor. bre dolap beygiri, beynin yerinde penisi olan andaval. adamlar dağa çıktı beğenmedin, seçime girip demokratik haklarını kullandılar beğenmiyon. tabi sana beğendirmek zorunda değiller kendilerini de yani sonuçta sen kim köpeksin. ama eşek gibi saygı duyacaksın. ben böyle şeyleri 14 yaşımda falan söylerdim açıkçası. dtp kapandı diye sevinmişliğim var. ama einstein'ın dediği gibi milliyetçilik bir çocukluk hastalığıdır. kaç yaşında insanlarız la dalyaraklar bırakın eğitim sisteminin size öğrettiği şekilde düşünmeyi. görülüyor buralarda hala beyinleri 10 yaşındaki çocuk beynine benzer kapasitede çalışan insanlar var. ah be çocuklar ne denir ki sizlere.

Ülküymüs. insanlar açlıktan ölüyor bunlar geliyor yaşasın devletimiz, en büyük bizim ırkımız. insanların açlıktan öldüğü dünyada yere batsın devletiniz de ırkınız da.

edit 1: amedi de al ananın bir tarafına sok demiş cahilin biri. orospu çocuğu demiş. laf soktuğunu falan sanıyordur sevgili yazar şimdi, yazık. yazık ki söyleyecek tek bir sözü yok insan gibi tartışacak. ah be insanlar(!) hala öğrenemediler beyinlerini kullanmayı. oysa yüzyıllar önce demişlerdi homosapien sapiens diye ama ne diyelim bu çocuklar olmamış biraz, fazla düşünemiyorlar. kafalarında o kadar boşluk var ama dolduracak sadece küfürleri var, acıyorum.

bazıları da garibim savunmak istemiş boş ideolojisini "gine" de kullanamamış o çok sevdiği dilini.

hain de olmuşuz. pek klişe ama bunlar nazım'a da vatan haini demişlerdi, hem de çok sevdikleri(!) ideolojileri amerikan uşaklığı yaparken. eyvallah hocam, hiç olmazsa vatan diye taptığınız toprakları karış karış emperyalistlere peşkeş çeken vahdettin'in torunlarıyız demiyorum.

ha bir de hdp'yi savundum diye kürt olmuşum. varsın kaç bin yıllık türkmen soyum kürde dönsün. ezildikten sonra aynı şarabız nasılsa. saygılar pek insan yazarlar.
beyinsiz eniklerin olan aklını da almıştır. ananın bir tarafına sok amed'ini, colomerg'ini, ama trabzon'da işler değişir kürd bey.

bir de ben hdp'ye karşı çıkınca kendi ırkımız üstün gören biri falan olmuyorum aslanım. pek ala sosyalist orospu çocularına da saldırılmış olunabilir yani, kürde saldırılınca da kendi ırkını üstün görmüş olmuyor kimse, olayın öznesini kürd olarak algılama, algılasan da kimsenin sikinde olmamış zaten de.

siyah-kızıl bayrağınızı ananızın amına sokarlar öyle. halk düşmanları sizi.
bugun sokaklardaydim. elinde hdp bayragi flamasi olan onlarca insan vardi. ulkenin en buyuk sorunlarindan birisi teror. onlarin siyasi kanadi vizir vizir calisiyor. sokaklarda ayni amaca hizmet eden parti uyeleri var. teror sokaklarda geziyor ama kimse yadirgamiyor.

trabzonda yapan iyi yapmis.
keşke trabzonda bağımsızlık istese, ayrılsa ülkeden.
mevzu hdp değil ,ülkede boktan işlerin merkezi konumunda bi yerde .
kendini vatansever olarak gören faşist piçoların avuntusudur. hdp bayrağını yaktıklarında, ülkücü işareti yaptıklarında vatan kurtuldu diye düşünüyorlar. ya da vatana bir faydamız oldu diye düşündükleri durum.
yürek hoplatan hadise.
Doğu karadenizi deneyecek kadar yüreği ne ara yediniz?