bugün

http://www.hd-space.org adresinde çalışan über torrent sitesi. adından da anlaşılacağı üzere hd sunum yapıyorlar. seeder sayısı bol, hd'ciler için iyi arşiv yapılabilecek bir site. şu anda üye alımı açık ama büyük ihtimalle kapatabilirler. ya da kapatmazlar, bilmiyorum. kaçırmamakta fayda görüyorum.
sitenin bir bölümünde blackjack oyunu var. ratio'nuzu oyunda para olarak kullanıyorsunuz. kazanırsanız, çok eğlenceli oluyor. *
siteyi paralı yapmıştır ibneler.
arama kutucuğuna filmin ismini yazarsınız aşağıda direkt listeler birisine tıkladığınızda seçtiğiniz isim 50 karakterden daha uzun der. malmısınız lan siz? ben nasıl gidece o torrentin sayfasına aptal herifler, 50 karakterden uzun tutan sizsiniz zaten!
yılbaşı öncesi üye alımını açarak bana en güzel yılbaşı hediyesini veren, üyeliğin şuan kapalı olduğu muazzam torrent sitesi.
çok sıkı bir hit and run kuralı olmadığından tercih edilebilir. upload imkanı olduğundan seedbox olmasa dahi, sabırlı biriyseniz atılmadan istediğinizi indirirsiniz.

bir de bonus toplayıp upload kredisi alınabiliyor. bu da ratio düzeltmek için süper bir seçenek. seed ettiğiniz dosya boyutuna göre her saat bonus veriyor.
kayıtlar açıktır. kaçırmamak lazımdır.
üyelik alımları açıktır.