bugün

hbbia insanının 3 farklı fake nickidir.
bunlar sırasıyla;
(bkz: hbbia)
(bkz: bluevelve)
(bkz: kernel amadeus)
bu 3ü fake ama hangi yazarın fake'i orasını bilmiyorum muhtemelen modlardan birininde fake'i olabilir ya da onların yakın arkadaşlarının.

bu başlık aracılıgıyla şunu dile getirmek istiyorum;
sevgili moderasyon onun bunun fake nicklerini " gelen şikayetlere göre " temizlerken silik durumuna düşürürken bu hbbia insanına niye bu kadar prim veriyorsunuz. sözlükte troll beslemek size bişey kazandırmaz. bu sözlükle ilgili dogru bilinen bir yanlıştır. aksine insanı kaçırır.

ne yani ben bir sözlükte troll olunca mı yazmaya devam ederim sürekli? saçmalık.

not; beyinsiz 3,5 tane mal troll sıfatını yakıştırdıgı için önüne gelen şahsımada troll diyor. ulan gerizekalılar hangi troll her boktan başlıga entry girer. ulan her zıt görüşlü adamı troll ilan ettiniz a.q.
kendisi trollün alası olan yazarın isyanıdır.
(bkz: hbbia strikes back)
(bkz: iftira atacak kadar alçalmak)

bana bluvelve yi zorla yazdıramazsınız, zorla.
(bkz: ben fake değilim)
(bkz: e ebenizim amı yani)
troller çarpışıyor. *
(bkz: survivor troller)
--spoiler--
sevgili moderasyon onun bunun fake nicklerini " gelen şikayetlere göre " temizlerken silik durumuna düşürürken bu hbbia insanına niye bu kadar prim veriyorsunuz. sözlükte troll beslemek size bişey kazandırmaz. bu sözlükle ilgili dogru bilinen bir yanlıştır. aksine insanı kaçırır.

--spoiler--

sonuna kadar katıldığımdır.
(bkz: iftira sonucu ağzın yamulması)

tövbe ya..
hemen sözlük kamuoyuna detaylarının açıklanması gereken bir bilgidir.
troll savaşlarının başladığını gösteren durumdur. büyük troll projesi adı altında yeni bir yapılanmaya gidiyor olabilirler. hatta hbbia eş başkanı olabilir projenin.
bir diğeri de salca'dır.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)