bugün

(bkz: bikini giyen insan kafası)
Taş devrinde avret yerleri yaprakla ötülüyken dondurulup,2011 de tekrar ısıtılan insan kafasıdır.
(bkz: çıplaklığın daha eski olması)
(bkz: üstsüz denize girmek)

üstsüz denize giren insan medeni, haşema ile giren tarih öncesi ise... değişen şey nedir o zamandan bu zamana diye düşündüren bir durumdur. yine ne açsam da ne söylesem de dikkat çekerim diye uğraşan başlık sıçan yazarların başlıklarından biridir.
*
kapalıdır. benim anlamadığım serinlemek istiyorsan evinin banyosunda serinle, zaten güneşlenmeyeceksin o zaman neden her tarafını örtüp denize giriyorsun. maksat seksi olmamaksa canım benim öyle daha bir seksisin, üzerine yapışan giysilerinle. ben kapalı kadın olsaydım bu şekilde asla denize girmezdim. git kuytu bir koy bul al yanına eşini çocuğunu adam gibi güneşlen, eğlen.
Hala insanlari kiyafeti ile yargilayanan kafa cok mu ilerdedir diye sorduran giri. Dini geregi örtünen insanlari dislamak bir marifet degil anlayin artik lütfen!
Baslarini örtenler de hür insanlar sizin gibi bizim gibi. Bu vatan onlarin da vatani. Kimseye ikinci sinif vatandas muamelesi yapmaya hakkiniz yok. Ayrica onlar da bu ülkenin vatandasi olarak yasamaya devam edecekler, ve istediklerinde de denize girecekler haklari oldugu icin.

edit: ekleme

Kim hangi ölcüyle basini örten hasema giyen kadindan daha akilli oldugunu düsünebilir? Kime göre neye göre akillisin. Herkes inancina ve fikrine göre yasayabilir. Senin nasil denize girdigine kimse karismiyorsa, hakaret etmek icin bir bahane olarak görmüyorsa, bu senin dogruna kimsenin karismadigi anlamina geliyor. Birakin da herkes kendi dogrulariyla yasasin. Bence artik basi örtülü olanlari da hazmetmeniz gerekiyor. Kimse kimseye üstün oldugunu iddia edemez, yok böyle bir hakkı.
Son on yil zenginlerinin kafasidir. Bunlar kadin erkek ayri yuzme havuzlari yapanlarla ayni kafaya sahiptirler.
maksatları her insan gibi yüzmektir en doğal haklarıdır kapalılarında denize girmesi.öteki tarafta bikinilileri(hepsini değil tabi) cehenneme sürüklerlerken cennetlik haşemalıların paçasından tutupda medet ummasınlar.
çok kiloluysa ve mayoda sırıtıyorsa çirkin görüntü oluşturmamak için giyme kafası olabilir. tabi bu bayanın erkekteki karşılığıda atletle denize giren dayının kafasına eşittir.
Normal insan kafasıdır.sana girsindir.
Plajda, bildiğin iç çamaşırı ve sütyenin isim değiştirmişi olan "bikini" ile duran insanın kafasından bin kat daha iyidir.
çoğu bayanın ne kadar özenti olduğunu vurgulamaya gerek yok. bir erkek mücadeleci, otoriter, umursamaz yapısıyla biraz uzun da giyer dizine kadar ya da farklılık yapacağı zaman diğerlerine göre değil kendi doğrularına göre doğrulara göre hareket edebilir. ama malesef bazı kızlarımız yaşları kaç olursa olsun ergenlikten kurtulamıyorlar. rekabet halinde oldukları(hemcins) birinin yaptığı diğer tarafların hoş gördüğü davranışları hep yapma hevesinde. hep burjuva<i şekilde görünme hevesindeler. gelgelelim plaj mevzusuna, inanın ben kendimden utanıyorum kadınları öyle görünce. daha çok ıssız yerleri tercih ediyorum ya da bir şekilde bakmamaya çalışıyoruz ama yaşları gelmiş 50 ye ya da genç zaman 18-20-25, bildiğin beyinleri gelişmiş fakat mahremlerini, her taraflarını öyle bir gösteriyorlar ki bu da ancak batının ahlaksızlığını ahlak edinmiş kişilerin yapacağı bir harekettir. millet resmen birbirinin "donunu, sütyenini" görmekte. karşı çıkılacak olsa ya sen "yobazsın" sen çok "dindar"sın sen şöylesin diyor. bu gün cumaya bile gitmemiş olan adama hemen bunları yapıştırabilir ailesine yapısına şuna buna laf atabilir. fazla uzatmadan siz "iç çamaşırlarınız" ile denize girmeyi "medeni"leşmek olarak görüyorsanız amenna, yapın ama bizim bildiğimiz medenileşme "giyinmek"tir, örtünmektir. güzel giyinmek, güzel örtünmektir.

Not: Aynı şekilde bir başka bayan da "ben, plajda erkeğin memelerini göğüs kıllarını görmek zorunda mıyım" derse ona da bir şekil hak veririm. ama bu kadar bakış açısına sahip olabilecek kadınların pek çıkacağını zannetmiyorum.
Slip don giyipte tum kaslarini baldirini bacagini ortaya acip Havuz tribunlerindeki abazan kizlara colugunun cocugunun cikacagi sikini tasagini gostermeyen erkek kafasidir, kiymetlidir az bulunur. Zaten karisik plaj gavatligindan, karisina mayo giydiren domuzdan bahsetmeye gerek yok. Simdi bi ateistin boyle dusundugunu kiskanabildigini gorseydiniz ne derdiniz ? isan degilsini amina koyim once insan olacan insan.
Slip mayo, şort, bikini, mayo, mayokini vs. Giyenlerin kafasını merak edemeyeceğimiz etsek de yargılayamayacağımız gibi haşema giyenleri de yargılayamayız. Birisinin sen doğru bul ya da bulma inan ya da inanma inandığı değerleri uğruna bazı şeylerden vazgeçebiliyor olması seni, senin de onun inandığı şeylere inanmıyor olman onu ilgilendirmez. Hatta onun inandığı şey için değil de başka bir şey için yapıyor olması ve senin inandığın halde yapmıyor olman da kimseyi ilgilendirmez. Kastettiğim bananecilik değil yanlış anlamayasınız. Nacizane fikrim, artık bu toplum bunları aşsa ne güzel olur dimi? Dir.
Kusura bakmayın da ters manyel yapmış kafadır. Amk amaç baktırmamaksa daha fazla bakıyolar hırsıza değil evsahibine engel koymak gibi bişey.
Selia'nın yine edepsizliği ile damladığı başlık.

Kadın plajlarıyla haşema sorunu da kalkmıştır elhamdulillah.
Sizene arkadasım isteyen istediğini giyer , biz sizin çirkin alevli şortlarınıza bişey diyoz mu. Saygılı olmak lazım herkesin kendi seçimi
soyunup akşama millete malzeme olmadığından dolayı beynini olmadığı iddia edilen şahıs.
bikini giyenler de dikkat etsin bazı meczuplar akşamı beklemeyebiliyor.
-her insanda olduğu gibi, özgür bir kafadır, bağımsızdır. istediğini giyen ve onun ne giyeceğine karışamayacklarını bilen kadın kafasıdır.

fakat her insanda olduğu aksine istisnalarda vardır, tıpkı başlık atanın kafası olsa da bir beyni olmadığı gibi.