bugün

akp'nin gezi parkını tekrar yıkma girişimlerine başlaması sebebiyle yaklaşandır.

gençlik yeniden meydanlarda olacak.
işi gücü bırakıp hadi bugün bir eyleme gidek yeaa zihniyetinin canlandırcağı işsizlik hareketi.Park falan kimsenin umrunda değil.

Millet bol bol ınstagram twitter vb. Sosyal ağda prim için foto çekinicek durum atcak.
bira falan. pelinsularla direniyoruz falan, gerici zihniyet blabla.
gezi eylemlerinin yabancı istihbaratlar tarafından düzenlendiği, bu ülkenin istikbalini engellemek için yapıldığını bilmeyen kalmadı. aklınızca milleti galeyana getireceksiniz yemezler.

geziciler değil miydi 3. havalimanına, 3. köprüye karşı olanlar. yok biyolojik çevreymiş yok ekolojiymiş evet biz de salaktık da inandık yalanlarınıza. yüzüne tükürsek azdır.

http://www.haber7.com/ic-...rinin-hukumetten-7-talebi
görsel

gel hele gel gel.
gel hele gel yazıp çevik fotoğrafı paylaşanlar, low'sunuz.

gelecez zaten sen merak etme.
Mümkünse 80 yaşındaki pörsümüş teyzelerin sabah akşam camda balkonda tencere tava vurarak kafa sikmemesini dilediğim eylemlerdir.
Bol bol coplanan, biber gazı sıkılan eylemciler göreceğiz. Mısırımı aldım bekliyorum.
tehlikeli söylem. ilkinde ışid yoktu bu sefer var. devlet zaten göz yumacağı için en geç 3.gün şiddetli bir patlama olur insanlarda korkudan bir daha dışarı çıkmazlar olan yine bizim insanımıza olur.
enteresan bir durumdur. şimdi cb bunu söylemesinde kesinlikle siyasi bir hedef söz konusu.

amacı ne olaki? hakikaten merak ettim.
göt oğlanlarının gene her zamanki gibi polisin arkasından pala sallayacaklarını belli eden devam filmi niteliğindeki eylemdir. ne oldu lan 2 senedir ampır ampır ötüyordunuz "belimiz ağrımasa taksime çıkar ezerdik sizi tımam mığğğğ" diye alın size fırsat korkaklar. ancak polis capsi paylaşın mitinglerde göt atın "izin ver ezelim" diye heheheheh.
bayrama kadar zor,
kimi oruçta
kimi büt lerle uğraşıyor
bak ama bayramdan sonrası için bir şey demem.
amaç diploma mevzusunu unutturmak ve başkanlık .
gelseniz kaç yazar lan denecek başlıx.
yeni kanunlar geldi. içeri giren terörden girecek. anca 10 - 15 seneye dışarı çıkar. polise vur emride var. ben derim akıllı olun.
ahah çok korktuk la
zaten içerisi dolmuş
bir yatakta 3 kişi yatırıyorlarmış

alsınlar içerde de bir kaç yıl beleşten yaşarız.
buradaki hainler şu şu hesap destekÇi deyip bimere şikayet ederler şimdi amk.
kitabımız Kuran'ı kerim günümüz bozguncularını anlatmış.

görsel
1. ci diploma eylemi olmasındı.
Sözlüğün bütün çomarlarının toplandığı başlık.
Tayyip baba nın bir taraflarınıza polis copu sokturmasıyla bitecek eylem.
Akıllanmak nedir bilmeyen halkım bu kadar bombaların patladığı afedersinizde terörün götümüze kadar girdiği dönemde o kadar insanı bir araya toplayıp pkkya meydan verecek kadar aptal olamaz herhalde.