bugün

Bunun gibi fetvacilarla aynı ülkede yaşadığım için utaniyorum.
onlar utanmiyor diye onların yerine de utaniyorum.
siyasi ahlak beklemiyoruz zaten, ahlak anlayışı banka hesaplarından ibaret olduğu için.
Sonra demesinler sarhoştu bilmem ne.Yani içimden ettiğim küfürlerle zaten çoktan akraba olduk o vatandaşla.
Kendileri rte'ye karılarını analarını peşkeş çekmekten alışık oldukları için herkesi öyle sanıyorlar.
görsel
bunu ne hayirci ne de evetci kesim kabul edebilir. en mantıklı oy #belki dır.
Ben EVETçiyim ama HAYIR diyen ler de onların kızı karısı da kardeşimizdir. Bu eşşoooolu eşşeği alıp meydanda ....... gerek.
aklı başka şeye çalışamayan mal beyanı.
sıradan belediye işçisi : hayırcıların karıları kızları evetçilere helaldir.
chpli milletin vekili : evetçileri denize dökeceğiz

bu yüzden evet
afedersiniz akpçocuğu açıklamasıdır. ensar vakfında ne öğretildiyse onu uygulamaktadır.
medeni toplumlar oluşmaya başlandığından beri yazılmakta olan "şerefsizliğin kitabında" tam 1 sayfa kadar yer tutacak olan söylemdir..

başka bir açıklaması yok bak bu bildiğin şerefsizliktir. bunu savunan da şerefsizdir kimse kusura bakmasın. ya da bakarsa baksın çokta fifi. delikanlı adam çıkar hayır verecek olanların suratına söyler bunu. bunu bir yerde sıkıştırsalar muhtemelen kıvırır hemen ya yanlış anlaşıldım diye ya montaj kumpas kandırıldım diye..
Yapay olarak oluşturulan "EVET"çi, eleştiri nedir bilmeyen ve itaati hizmet sanan zihniyetin bilmem kaçıncı gereksiz referandum çağrısıdır.
Aynen pampa üçer beşer verin.
Bir iki gündür troll sanıp okumadığım başlık. Sonrasında ciddi ciddi yazarların olduğunu görünce bakma ihtiyacı hissettim.
ülkemizde finkn atan çomarların kudurma evrelerini hep beraber izledik sayın sözlük. Şerefsizliklerine edecek tek kelime bulamıyorum.
eşek sudan gelene kadar döveceksin böylelerini.
(bkz: arap zihniyeti)

zihniyetine soktugum. zaten kerhaneden çıktığınız yok bu kadar mı düştünüz be.
ibne beyanı.
Adresini bilen varsa toplanip gidelim. Şişeye oturtur sonra da etek giydirir sakso cektiririz bu cakma işid ciye.
Evet vereceklerin dikkat etmesi gereken durumdur. Ailenizde bir Hayırcı varsa size de bulaşabilirler. ileride başka bir şey için de evet isterler bu da size uymazsa yine benzer şeylerle de karşılaşabilirsiniz.
Ne yani? Hayır çıkarsa onların karıları kızları bize helal mi olacak? Ben böyle söyleyen adamın kızını istiyorum o zaman diğerlerinin günahı yok.
götü yiyen denesin.
inadına #hayır
bu şekilde düşünen insanların, annelerinin geldiği kültürdür.
ulan bazen şu kitleyi gördükçe herkesin oy kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. ama hükümetimiz başka kimden oy koparacak dimi?
böyleleri parlatıyor işte !
16 nisan'dan sonra daha da palazlanacaklar. *
peki oyunuz hala evet mi ?
Sokayım helallik kavramınıza helalinize.
işte ben böyle inanç sistemine bişey diyemiyorum, yorum normal insanların. Ya birader şunu bi anla, sen de dünyadaki bütün diğer insanlarla aynı haklara sahipsin, tamamen soyut ve öznel bi kavram olan dinin senin kimsenin hiç bişeyine el koymanı sağlayamaz, çünkü sen hiç bişeysin anlıyon mu o sikik beynin alıyo mu, kaldı ki karıları kızları helaldir demişsin, o kadın bi insan ve karısı olduğu erkeğin malı değil, onla aynı şartlarda ve düzeyde bi canlı, tıpkı senle olduğu gibi amına kodumun cahil piçi.
güncel Önemli Başlıklar