bir dağ evinde inzivaya çekilmiş olma ihtimali olan erkektir.
gaydir.
gay olma ihtimali yuksek cuku içine kaçmış erkekimsi.
edit1: yazım hatası
edit2: arkadasım deşifre olmak hosuna gitmedi heralde.
erkek değildir o yanlışlık var. erkekse en az 2 si olmak zorundadır.
gay değildir. bir spor salonunda kondüsyoner olarak eğitim vermektedir. boş zamanlarında da keman kursunda eğitim almaktadır. arada bir de sözlüğe entry girer ve gece yattığında kendini çok yorgun hisseder.
futbol olmasaydı şakirttir derdim.
bilimadamıda olabilir.
fotbol neyse de alkolsüz ve kadınsız nasıl yaşıyorsun diye sorulması gereken erkek.
(bkz: nasıl ibne oldum) başlığında bulabilirsiniz.
''kadın ve alkol oynama''sını bilmeyen futboldan da hoşlanmayan erkek olabilir. mantıklı insandır aslında.
boşuna yaşıyordur. hayır alkol ve futbolu anladık da kendini mi sikiyor bu adam afedersiniz?
Isviçreli olabilir.
Erkek denmiş ama bildiğin ibnedir. Böyle erkek mi olur lan.
ibnedir.
hayatında kadın olmayan erkek gaydir zaten. futbol ve alkol zevk meselesidir sadece.
diğerlerinden farkı olmayan erkektir. sadece ilgi alanında o maddeler yoktur.
gençtir sağlığına dikkat ediyordur. Futbol yoksa basketbolla ilgilidir.
tüm bu boş işlerden daha önemli sorumlulukları olan erkektir.

itirafa gel, o erkek benim!
bunların hepsi boş be kardeşim.
alayınızın amk benim lan bu ve bir sürü methiye düzmüşsünüz kendimi açıklıyayım futbol takımı tutmuyorum çünkü tutulacak takım yok desteklenecek takım yok hepsi kötü bence ve kültürümüzün bize öğrettiği bir şeydir bu erkeler takım tutmak zorundadır anlayışı hayır efendim değildir, bence takım tutmak zorunda değiliz, alkol konusu sadece 3 yudum bira içtim şimdiye kadar o da denemek için tadı berbattı ben asosyal bir şehirde büyüdüm bu yüzden alkol alışkanlığım yok ama gelecek yıl bir tatil beldesinde yaşayacağım büyük ihtimalle o zaman başlarım diye düşünüyorum, kadın konusu lisedeyken şişmandım ve endüstri meslek lisesinde okudum çevrem yoktu hala yok şimdi üniversite ve zayıfladım giderim var yani ama 4 yıl herhangi bir kızla konuşmayınca tabi bir çekingenlik hal buldu bir kaç kıza karşı meyillendim ama onlarında ruhları orospu gibiydi, sonra umutlarımı yok ettim eş cinselde değilim kesinlikle sadece 2 si konusunda arayıştayım kadın ve alkol, alkolün tadı iğrençse içmem ben başka şeylerlede kafayı bulabiliyorum, neyse futbol konusuna gelince eskiden fener taraftarıydım ama anladım ki kültürümüzün bize öğrettiği bir saçmalıktır futbol takımı tutmak bana göre değil.
ne alakası var efendim asgari ücretlidir vakit bulamıyordur benim gibi.
abilerden olabilir.
işte bu candır can.