bugün

şanslı insandır, hiçbir şey kaçırmamıştır, umarım hiçbir zaman binmek zorunda kalmaz.
şanslıdır.
O bendirim.
yaşadığı şehirde metrobüs yoktur veya metrobüs olan bir şehire gitmemiştir ya da gidip metrobüs kullanmamıştır.
henüz kirlenmemiştir.
egede yaşıyordur.
ülkenin en geri kalmış bölgesi.
nedeni de gayet belli.
Hayatında hiç metrobüse binmemiş insan gelip de bize çok büyük bir zorluk atlattım demesin...
Sen daha kapılar sana çarpmadan adım atmaya çabalamamışsın, kalabalıkların içinde 1.60lık boyunla var olmaya çalışmamışsın, hödük hödük heriflerin tacizinden kaçmaya çalışmamışsın veya tacizine mağruz kalmamışsın, ineceğin durakta kalabalıktan dolayı inerken telaş yapmamışsın, milletin bayıltıcı ter kokusunu solumak zorunda kalmamışsın, günde kim bilir kaç kişinin dokunduğu direkleri tutmak zorunda kalmamışsın, hele ki oturuyorsan 45 yaş üstü topluluğun psikolojik baskısına maruz kalmamışsın, o durumda dakikalarca yolculuk yapmamışsın...
Çok fazla tartışmaya gerek yok bence, hiç metrobüse binmemiş insanlar çile çektim demesin bi' zahmet swh
metrobüsün yoğun zamanlarının nasıl bir fecaat olduğunu bilmeyen insandır. ütülü gömlek ile binersin, indiğin zaman sırtında gömleğin olmaz diye tarif ediyorum ben onlara.
Her ne olursa olsun dünya üzerinde olup da insanın hiç yapmadığı herşey kayıptır.
sinop'ta metrobüs yok malum ama sırf metrobüse binmek için istanbul yolunu tutmuşluğum da var ...
Daha masumdur toplu taşımanın kirli yüzünü tatmamıştır.
Arabası olduğu için böyle şeylerle muhattap olmaz. Bazılarını kızdırabilir. Evet.