bugün

Benim için farklı 3 yaşımdan beri aklım ermese de bazı şeyleri hissedebiliyordum.
22 üniversite bitiyor eğitim hayatının bitmesiyle başlaması gerek iş hayatı bir türlü başlamayınca hayat da yaşanmaz bir hal alıyor.
6 aylık bebeğe tecavüz edilen bir gezegende belirlenmesi mümkün olmayan yaş. tam ve sağ doğum yeterli sanırım.
Halen daha sarmamıştır. ama yakın olduğunu hissediyorum.
hep 17 yaş övülürdü. benim hayatım 17' de alt üst oldu ya neyse. altı üstten güzel yapmak bize kalmış.
Üniversiteden mezun olunan yaş 22-23 civarı.
Üniversite bitince başlar fakat 30'dan sonra 4. vitese takar, 35'te otobanda sol şeritte akarsın. O derece.
17 falan değil 23..23e gelince 17yi mumla arayacaksınız enin olun..lise son stresi,lise aşkının acısı üniversite baskısı lise arkadaşlarından ayrılmak falan çok basit dertler emin olun,güldürmeyin adamı..25 26 gibi tekrar duzeliyo gibi ama..sonrası nasıl oluyo gorcez
görsel
23 sonrası .
18'dir. hersey mi boka sarar o yaştan sonra.
Saçların dokulmeye basladigi ilk yıllar.
bilincimin yerine oturduğu yaştan 14 yaşıma kadarki kısım.Yani 7-14 yaş arası diyebilirim.Benim için böyle kişiye göre değişken.
10 dur. tabii size komik gelecektir. çünkü güneydoğuyla batının alakası yok. neyse amk siz ne bileceksiniz ki. batıdaki 25-30 lu yaşların adamı memleketimin 16-17 lik çocuğuyla aynı olgunlukta amk.
17-18 arası ve sonra devamı da gelebilir süprize hazır olun.
üniversite bitip askere gidip geldikten sonra. benimki o zaman başladı artık hayatın kendisi ile baş başa kalıyosun.
Tabi ki 18. 18 yaşından sonra reşitsin yani her ortamda, yediğin her boktan sorumlusun.
öldüğün zaman.işte o zaman hepimiz göte gelicez
18 çünkü genelde 18'den öncesini resetliyorsun 18 olunca.
35 tir. ne durabilirsin ne durdurabilirsin. Artık yavaş yavaş yoldan çıkıyorsun.
20 yaşında boka sarmaya başlıyor 25 de pick yapıyor, sonra toparlamaya başlarsın 35 e kadar, sonrası stabil ölene kadar.
21 benim için.
asal sayılarda denk geliyor bana.
Üniversitenin bittiği yıldır artık tüm gözler senin üstündedir ve ne yapsan milletin gözüne batar iş ararsın bulamazsın aylak aylak dolaşmak zorunda kalırsın işsiz güçsüz serseri diye adın çıkar her tarftan bir ses gelmeye başlar her gelen her gelen akıl verir sanki salak mışız gibi ve sen çıldırma noktasına gelirsin.
Yaş ile ilgisi yoktur. Konforlu yaşamın bittiği yerde başlar hayat. Her ne vakit kendi ayakların üzerinde durmaya başladığında ve düştüğün vakit kaldıracak kimsen olmadığı zaman hayatın içindesin demektir. Özet olarak, Hayat direk boka sarmaya başlar.