bugün

yalandan nasılsın , iyi misin gibi laf olsun diye söylenen cümleler.
Hertürlü keşke kelimesidir. Evet.
her konuşmanın, anlatımın başında, ortasında, sonunda neden kullanıldığı 1 türlü çözülmeyen anlamsız: "ondan sonra".

nedir bu kardeşim, neden sonra, neden 10'dan sonra, neden, niçin, nasıl?
ama... olan cümleler çünkü başında ne kadar güzel cümleler söylenirse söylensin hepsini siler atar.
Genel olarak insanların düşüncelerimi önemsemeden kendi isteklerini dayatmasını sevmiyorum.
arkadaş olarak görüyorum. Hayır yani elti olarak bile gör yenge olarak gör arkadaş olarak görmek nedir. Niye yanlış anlamıyorsun ki beni.
"istemiyorum." veya "bitti." şeklindeki tek kelime ile her şeye nokta koyan cümleler.
Bakarız. (asla bakılmaz)

Çok iyisin, iyi birisin. (hayır, hayır kesinlikle değilim)

Güzelsin. (hayır, hayır kesinlikle değilim.)

Kendini acındırıyorsun/ (sana) üzüldüm. (kendimi acındırmıyorum. Olanı anlatıyorum ve siz bana üzülme gereği duyuyorsunuz. Bir şeyler için bana üzülmekten vazgeçin ki ben de kendime üzülmek için neden bulamayayım)
senden bık bık olmaz.
ondan ıbıdı olmaz.

sana mı kaldı lan milletten ne olup olmayacağı?!
samimiyet içermeyen her cümle.

samimiyet önemli. en basit cümleleri bile anlamlı hale getirirken, binlerce cümlelik bir yazıyı anlamsız hale getirebilir samimiyet.
iyiler kazanırdır.

zira filmlerde hep iyiler kazanıyor ve insanlarda buna bel bağlayıp inanıyorlar.

birnevi umut pompalıyorlar gel de sinirlenme şimdi.
"ben hastaymışım."dır.

anneden duyulduğu takdirde kendini yere atıp ağlama isteği uyandırırken güldürüp amaaaan geçer geçer dedirtir. zor be.
Olumlu ya da olumsuz mutlaka dönüş yapacaz.
Benim sorum değil.

--spoiler--
Ama akıl verip yada anlatıp destek olmaya çalışan yada öyle gösterip sonradan bu kelimeyi söyleyen kaşarlara.
--spoiler--
bana çözüm bul. (patronu zükücem az kaldı)
hepsi geçer.
hallolur.
hep böyle olmayacak ya.