bugün

ne alaka lan ne alaka.

muhabir içki yasağını soruyor cevap "hayat içki ve seksten ibaret değil" nası lan yani, bu sorunun cevabı bu mu şimdi.
arada çalışmakta gerekli olduğuna inanırım.
iç ve seksin üzerine birşeyler koyarak yaşayan birinin edebileceği laftır. ifade yanlış o yüzden. veya, söyleyen yanlış.

sayın bülent arınç, içki ve sekse "ilaveten" bir şeyler mi yapıyor hayatında?
parayı da eklersek oldu bu iş.
--spoiler--
cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım
önemli değil.
herşey mi canım seks?
--spoiler--

(bkz: adım bülent 55 yaşım)
(bkz: en az 3 çocuk)
doğru bir cümle olduğunu kabul etmemle birlikte Bülent Arınç'la yalan olduğuna inandığım savdır.

ondan ricam sakın ''allah birdir'' dememesidir.
kafayı benimle bulun gerekirse tek tek hepinize de vermeye hazırım beyanatıdır.
" Hayat içki ve seksten ibaret değildir " diyen Bülent Arınç'a elimdeki şarap dolu kadehimle ağzımı doldura doldura ' şerefe ' diyorum.
herkesin hayatı bir şeylerden ibaret. "biz özgürlüklerden yanayız, çok genişiz, çok hürüz bla bla" derken bir yandan da "e canım hayat onlardan ibaret değil" demek kendi kendini çürüten bir tutum zaten. o değil de en komiği "her şeyin bir ölçüsü var" kısmı. sekste ölçü mü var lan?
http://www.swfcabin.com/swf-files/1285415038.swf
tabii, bir de bazı kilit ülkelerin başına "dost" hükümetlerin getirilmesini destekleyen "okyanus ötesindeki dostların" memnuniyetini sağlamak seksten daha önemli.

bana var ya, sanki bütün bu beyanat ve hükümet programları "başka bir yerlerde hazırlanıp" hükümettekilerin eline veriliyor, ve onlar da uyguluyorlarmış gibi geliyor. bütün bu beyanatlar, programlar falan... sanki türkiye´yi "birileri" uzaktan kumanda ediyormuş gibi geliyor...ben herhalde çok evhamlı bir adamım, bi doktora görünsem iyi olacak...
"s.ktir len sana ne" diye karşılık vereceğim bir beyanattır.
kesinlikle hak verdiğim önerme. hayat tabiki içki ve seksten ibaret değil, bir de rock'n roll var.
biz sadece içkiye yaş sınırı geliyor sanıyorduk, sırada seks mi var?
Şeriata 5 kala...

Senin başbakan dediğin adamın oğlunun nikah şahitliğini berlusconi yaptı bee..

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=94658
içki ve seks önü kesilmeyince nerelere vardığı biliyoruz. adam buna göre konuşmuş ama aveller bundan ne anlar.
bide pastırma var tabiii.
bide erik var.
bazı sersemlerin anlayamadığı gerçek.
cevaben "oyleyse ne diye kafayi icki ve seks ile bozmussunuz camia olarak" diye sorulasi beyanat.
bütün özgürlük alanını ve yaşam şeklini seks ve alkol olarak tanımlayanlara ithafen yapılmış bir tespittir, ve sonuna kadar haklıdır.
ey kul , verdiğin sözü hatırla demiş aslında bir bakıma. her ne kadar tanrı olmasa da kendisi, bir kul olarak, uyarma görevini,gaflette olana hatırlatma görevini yerine getirmiştir.
doğru demiş futbol var finaller var , var yani bir kaç şey daha
civanım izmir'den bildiriyor: yapmayın demiyorum, hobi olarak yine yapın ama abartmayın!

bülent arınç öncülüğünde hazırlanan aylık sevişme ve içki içme çizelgesi haftaya gazetemizle ücretsiz!
o değil de cennet bile içki ve seksten ibaret civanım, sen neden bahsediyorsun?
suriye, suudistan ve iran için demiş...

oralarda oluyor bu olaylar.
arada bir de kumar lazım, partnerinle içki içerken strip poker.