'yha' diyen insandır.
Zaten hayat bu de(y)il ki kurban olduğum.
Özlemedik denilen yazır. Koca avında. Sevgilisi vardı bildiğim kadarıyla en son noldu bilmiorum ama.
özlediğim yazar.aynı zamanda da feykim.selam ciciş.swh
'Değil' e 'deyil' diyen yazar başlığıdır. itibar etmeyiniz. Salla ya. Aynn kamki hayat bu deyil. Keşke rüyalar gerçek hayatımız olsaydı. Hoş gerçi rüyamızı da havaya uçurdular ya (bkz: paris)
eski KARIM.

BOŞAdım dul oldu. çirkin. Sevimsiz. Geçimsiz.

Acayip birşey.

Son kullanma tarihi geçmiş süt gibi desek doğru olur.
değil de deyil değil. ben bir şey diyor muyum?
Ex manitom.

Görüyoruz olm körmüyüz biz.
Kendisiyle konuşurken aldığım keyfi başka kimseden alamıyom. Her dakika dedikodu dedikodu yine dedikodu.

Az önce kanka şu Sözlükteki çok müthiş bi yazarın ifşası var elimde sence kim dedim dudu peri dedi asdhjskhjs. Gerçeğin o da farkında...

Bir yazar. Maalesef evde kalmıştır. Zengin koca aranır.
ya gız gene rezil ettin beni.
Bunebicimis seni tınlamadı bile. Yazık...

Ben olsam diss felan atardım.
ayıp kız 27 göbek bakingam asilzadesi bir insan

daha bir elitist, daha bir aristokrat olur gibi.
bir yazar.

ben de diyorum sözlükte bi yerden külotlu çorap kokusu geliyor. kızlar toplanmış, mahalle kültürümüzü yaşatıyorlar.
Eski manitom. Zamnında neler neler yapmışlığımız var liseliler yatsın anlatcam.
anketimde ismini göremeyince yıkıldığına dair mesajlar aldığım beni çok ciddiye almasıyla bilinen bir yazar. eğer kendisi kadınsa zaten o kullandığı kezo kelimesi falan götüne girsin. saygılar.

edit: buraya olacak. tam yerine.

edit2: kendisi başka biriyse de işsiz misin yahu akşam akşam. *
felsefik, determinist, donanımlı aynı zamanda insanlarla nasıl konuşacağını öğrenememiş, tartışma ve düşünüp sorgulama yetilerinden bihaber yazardır. felsefeyi en son lisede almış olup hocası da parası olduğu halde beleşten diye lojmanlarda oturan fehmi isimli bir akplidir. lojmanların bahçesinden erik çalıp eteğimde toplayayım da arkadaşlarıma da götüreyim diye ağaçta uğraştığı sırada hocasının eşinin sesiyle irkilmiş okula kaçmıştır. felsefeyle ilişkisi böyle başlamıştır. paylaşmayı kopya çekmek olarak gören lise tayfasından olduğu için arkadan gelen kağıtta yazan determinizm cevabını yazacakken bu kez de hocaya yakalanmıştır. felsefeye dair içinde iz bırakan tek kelime olduğu için gelip gelip kullanır her yerde.
Deyil hayat degil! Dogru yaz ama.
kendisi 0,75 m^3'lük kitaplığındaki en temiz kitabı olan felsefeye girişi açmış karıştırmakta olan yazardır. kübizmi bakkal mahmut amcadan öğrenecek halin yok herhalde. kanıtlamaya çalışma, uygulamaya çalış. karamazov kardeşler bitince spinoza candır temalı bir fotoğraf bekliyorum. haydi hayırlı işler.
Koca bulacak diye yazın bandırma yenikapı arasındaki tüm hızlı feribot seferlerine binmişti. Yine olmadı yine olmadı.
ben 40.000 tane kitabı olan, evinde de yer bulamayıp araya tek kişilik yatak atan adamın kızıyım sen kiminle aşık atıyosun. bu ne ezik ezik hareketler *
beni çok mesut eden yazar. inanılmaz ilgi çektim sayesinde. aferin, çık çık yaz arada.
deyil? ?
Hayat bu deyil mi? Deyil...deyil...y ile...
yaşadığın hayat hayat değil
(bkz: hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey)

edit: gereksiz bilgi paylaşımı
kıymatlı yeğenim çaylak olmuş
yoksa bu saatte kebap döner resimleri falan yok
yareppim yoksa depremmi olacak derkene.