bugün

çünki dünyamızın 4 te 3 ü su.
Havalı olduğu için olabilir.
görsel
dışarıda yeme içme kazıklanmadır.
Amaç açık kazıklamak.
Çok su içmeyin uçakta çişiniz gelmesin diye.
çünkü orası havalimanı, dikkat ederseniz hava bedava su paralı, misal sulimanında (su limanı?) su bedava hava paralı.
Satıldığı yer.

Şöyle anlatayım. Ben bundan 21 sene önce çıraklık yaparken bizim patron mağazanın yarısını saatçiye kiraya verdi. O sırada saatçilikle alakalı ufak tefek şeyler öğrenmeye başladım. O zaman maxell marka pilleri 1.5 + KDV gibi bir rakama alıp saatlere 5 liradan takıyoruz. işçilik payı ve kar. Kodu ne olursa olsun pil maliyeti aynı. Yalnız pili taktığınız saat casio olunca 5 lira, omega ya da longines olunca 40 lira oluyor.

Konuyla ilgili söyleyeceklerim bu kadar.
Hasta yatağında sikilir mantığı.

Hastane, tren garı, otogar, havalimanı gibi yerlerden çay, su, kola, tost alınmazzz.
en havalı su onlarda , ondan.
artık insanların bu fiyatı kabullenmesinden kaynaklı olabilir.
turistik oteller statüsünde olduklarından.
fırsatçı ve bencil insanoğullarının ürünleri.
havalimanındaki mağazaların bilal ve sümüş kardeşlere aayit olduğu

söyleniyor ama tamamen gavurların kumpası olsa gerek bu, çekemiyiiii

sabredin mübarekler

ossssmanlı geliyiiiiii.
5 metrekatelik yere yıllık 1 milyon kira ödersen, o su 14 tl de olur, 24 tl de.

Bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Havalimanlarındaki dükkan kiralarından haberiniz var mı?

Kiralar ucuz olsa bile havalimanlarında yiyecek-içecek her zaman bir tık pahalı olur. Bütün dünyada da böyledir bu. Yakınlarda bim, a101 yok sonuçta değil mi?
akape hükümetinin havalimanındaki firmaları haksız kazanç açısından denetlememesindendir.

firmalar da kendilerine aitse şaşırmam.
havalimanlarında kiralar çok pahalı çünkü. o kiranın da bir yerlerden çıkması lazım. bir de fırsatçılık var. susadığın zaman o mekanda o sucuya muhtaçsın. başka alternatifin yok.
üsss ahıl

böyüh oyun

gavurların kafirlerini oyunu

amariha reyizi çekemiyiii.
genelde havaalani vergilerinin yüksek olmasindan dolayi kaynaklanir.

bu sorunu simdiye kadar dünya üzerinde en iyi cözüme ulastirmis olan ülke ise komsu yunanistan´dir.
su, temel yasam ihtiyaci olmasi sebebiyle ülke sinirlari icersinde en fazla 0,50 €´dir (en azindan 2019´da böyleydi).

yani; bir restoranda, otel lobisinde, minibarda, havaalaninda, diskoda, barda, büfede, vs. vs. heryerde su 50 centtir.

Bu para da sadece üretim ve ulastirmadan dolayi talep edilir.

Komsudan örnek alip, böyle bir yasa tasarisi ile bu pahaliligin önüne gecilebilinir.
Istanbuk havalimanina misarifimizsinoz denir sonra Kapiya kadar geçirmek diye buna denir.
bir de uçağa almıyor.
Akla mantığa aykırı, fırsatçılığın allah' ı bir durumdur.
Utanıp aranmadan nasıl telaffuz ediyorsun, 14 TL yi?!
" eşeği öpen osuruğuna katlanır " mantığı ile. oysa ki uçak fiyatları ucuzladı artık.
Ekrem başkandan bir hamle bekliyorum.
iki havalimanına da Hamidiye su otomatı koyulsun. *
su dediğin 1 tl olur en fazla hadi 2 tl 14 tl nedir bence içine altın tozu'da katıyorlar.