bugün

Arkadaşlarımın eski ve saçma mektupla, bir kağıt parçası ve kalem.
Kırık bir pena ve yine aynı kişiye ait bozulmaya yüz tutmuş bir uçlu kalem. Şimdilerde ben ölünceye kadar yanımda olacak birini arıyorum. Öldüğümde bu hatıraları sahibine ulaştıracak biri olmalı.
Banka dekontu.
Kirpiktir.
Alışveriş fişi, kartvizit gibi nesnelerdir.

Alış-veriş fişinin üzerindeki yazılar silikleşmiş artık okunamaz hale gelmiştir, alelade bir kağıt halindedir, ama saklanılır.*
liseden kalma arkadaşlarla yaptığımız silgi tozlarımız.
Gelin çiçeği. Ablam düğününde arkasını dönüp kalabalığa doğru fırlatmıştı da ben kapmıştım. Senelerdir durur öyle salonun vitrininde.

Buketi geçtim bi tane çiçek alanımız olaydı verilen çiçeği saklardık. Nasip olmadı ne diyelim.
Milli piyango bileti.
Eski sevgiliyle almıştık
Bende kalmıştı çıksaydı ben ondan habersizce kaçıcaktım. Çıkmadı yine ayrılmıştık. Hehheehe.
uçak bileti.
tiyatro bileti.
market fişi.
shot bardağı.
Universiteden kalan final notlarimin oldugu not kagidi.
Cornetto dondurma ambalajı; Şu karameli vanilyalı olanı.
Sebebini söylemicem ama benim için çoğu her şeyden daha kıymetli.
Ortaokulda hoşlandığım çocuk moralimin bozuk olduğu bi gün çikolata almıştı bana.bende yedikten sonra bi kağıda o günün tarihini yazıp paketin içine koymuştum.hala duruyor ya.
1 adet saç telidir.
süt dişlerimi hala saklarım.
birkaç tel saçı vardı ilk sevgilimin. annem temizlik sırasında atmış daha sonra*
ameliyat sonrasında yatarken takılan hasta kimlik bilekliği.
iğde çekirdeği, geçen yazın hatırası...
üzerine notlar aldığım post-it ler. hiçbirini atamamaktayım.
2013 son kullanma tarihli petito çikolata.
(img:#1)
10-11 açık ağızlı anahtar, kurşun çekirdekleri, takınca milletvekili havasına sokan sarı yaka bronşları ve 5.5 mm pellet tüfek çekirdeği ve daha alakasız tonla ıvır zıvır.
Yıpranmış doğum belgesi 25 yıllık.
ilk maç biletim. zico'yu ilk ve son kez canlı görüşümdü.
garip mi bilmiyorum ama rahmetli dedemin ehliyetini saklarım..
Mezuniyet balosuna ait iki bilet gidilmemiştir itinayla saklanılır.
köstekli saat , dede'den kalma.

kadranına yandığım.