bugün

ne zaman biriyle flörletleşmeye başlarsın, bir bakmışın yalnız değilsin.
bızdığı olanın imanı olmaz sözünü doğrular..
bu devrin kizlarinda var . maalesef.
aslinda bir yetenekte. vay be.
daha çok erkekler için geçerli olan durumdur. burada masum aldatılmış erkek ayağına yatmayın şimdi.
daha çok tam tersidir.
anlatmak istediğiyle doğru okumayla yanlış anlaşılacak önerme.

kadınlar ilgi duymaktan hoşlanır , ister hayatında bir erkek olsun isterse yalnız olsun. bu ilgiyi yanlış anlar erkekler , aslında anlaması gerekilen budur ama kadın onu anlatmak istemez. ilişkisi bittiğini öğrenen erkek ; ulan madem birisi yok hayatında ki benim kurlarıma gülmüştü neden yürümeyeyim diye düşünür. eğer eli yüzü düzgün biriyse kadın bu erkeğe şans verir. dışardan bakıldığında kadının daha önceden bu adamla bir münasabeti var zannedilir.

olayın özü , işin sırrı budur.

(bkz: tespit yaptım yiycen mi)
Ego tatmini için kullandıkları erkekler vardır. Sıkıldıkları bir anda mesaj atarlar , pozitif bir yanıt aldıklarında da "bu da beni hala seviyo yeaa" diyerek pis bir gülümsemeyle tatmin olurlar.
(bkz: #23479867) kızların erkekleri yedeklemesi
ilgi bağımlısı, kendini kanıtlama merakı içinde ve asla komşu kızı kadar güzel olamayacak kadınlardır.
aslında kadın ve erkek diye ayırmayalım. erkeği de bol bu tiplerin.
gereken zeka değil kişiliksiz olmaktır.
bir de oyundan çıkmadan yedeği oyuna sürme çabası da vardır bu kaşarların.allahtan daha yemedim yemem de.
ne yazık ki bazı kadınlar yapıyor bunu. eski sevgilim, yeni sevgilisinden ayrıldıktan bir kaç hafta sonra başka bir sevgili edindi bile. bir öncekiyle beraber olduğu sırada konuşmuyor olsa bu kadar hızlı nasıl olacaktı ki? dilerim artık böyle insanlara denk gelmem.
mutlaka o hatunda herhangi bir erkeğin yedeğidir.
Terk edilip yalnız kalma korkusu vardır..
şu bir gerçektir ki, ister erkek ister bayan yapsın bunu, birden fazla tavşanın peşinden koşan, hiç birini yakalıyamaz.

(bkz: bir rus atasözü)
Her iki cinste de vardır bu durum.birbirlerini bulmalarını temenni edip aradan cekilinmelidir.
(bkz: hoşlanılan kızın ısın seni oyuna alacağım demesi)

Erkeklerin mallığıdır.
bu alışkanlığı bizzat bir kızın ağzından dinlemiştim. o kadar rahat anlatıyordu ki, sanki öyle olması gerekiyormuşa getirip seni ikna ediyor. cem yılmaz boşuna kadın ikna için yaratılmış diye dememiş beyler.
sonra der ki vay efendim ben niye doğru erkeği bulamıyorum, sen doğru musun ki kızım.

var böyleleri, 3 yıl çıkar, ayrılır, en fazla 6 ay sonra severek birisiyle nişanlanır, örnekler çok.
bilmezler ki o yedekteki erkeğin 6. göbekten yedeğidirler.
Kadınlar maymun gibidir bir dalı tutmadan diğer dalı bırakmazlar diye boşuna söylememişler.
genelde kanka olarak kenarda bi yerde dururlar.
yedek oyuncu, bir kenarda ısınmasını sağlar bekletir, canını sıkan bir oldumu onu çıkartıp yedeği sokar ilk onbire.
ister istemez oluşan bir durumdur bence içgüdüseldir. Aynı olay erkeklerde de vardır. Arkadaşlık ilişkilerinde bile yan cebimizde tuttuğumuz birileri olur illaki bir gün işimiz düşer diye.
afedersiniz horospulukla alakali bi aliskanliktir.

biz de kiziz, horospu olmadigimiz icin kimseye futbolcu muamelesi yapmiyoruz.
vurdurmakla sonuçlanabilir.
güncel Önemli Başlıklar