bugün

(bkz: açlığın son noktası)
dayaklık insan davranışı..
tüm suçun telefon şirketlerinde olduğu durumsal
"hiç arayıp sormuyon vefasız" diyen uzun süredir aramayan kişilerin yaptığı iş de pek farksız değildir
karşılığında o arkadaşa hatır sormak için kiralık katil tutmak gereklidir...
(bkz: bi siktir git)
cep telefonunda aranılan abone kapattı yazısını gorecek olan kişi
karşı taraf açınca,

-alo
-hayri sen misin?
-adımı da mı unuttun lan köpek? ben sadullah.. neyse buyur?
-kusura bakma yaa..nerelerdesin uzun zamandır? görüşemiyoruz.. bi arayayım dedim..öyle yani..
-yani şimdi sen beni aradın öyle mi?
-evet
-lan mezevenk hamuna dorum senin inpeeee..sie lan..
dıttttttttttttttt...

-aaa kapattı..seni ödemeli arayan da suç..hıh! *

diyalogu gelişebilir.
hatır sormak için kontor transferi talebinde bulunan kişiden daha hayırlı bir zat-ı şeriftir.
faturalı hat kullanıyorsanız sürekli başınıza gelecek olan durumdur.hatta hal hatır sormak için olsa diye dua edecek duruma gelirsiniz zira eften püften sebepler için ödemeli arama yapılmaktadır.
aslında çağrı yapıcaktım ama kontörüm yoktu
yarın derse gidecek misin diye merak ettim de
ulan canım sıkıldı iki geyik çevirelim dedim
bunların başlıcalarıdır ancak 444 0 532 yi arayarak hattınızı ödemeli aramaya kapattırabilirsiniz.ve rahatlarsınız.
(bkz: yaptım rahatladım)
+rıfkı ne iyi ettin de ödemeli aramamı kabul ettin
-aptal herif bir daha bana bunlarla gelme demek için kabul ettim
+nasıl yani
+rıfkı...
+rıfkı
+ama dur
-dıt dıt dıt dıt
+hatrını soran da suç zaten.bi de bana aptal diyor gerizekalı
"senin soracağın hatrın ben.... "
denilesi insandır bunları yapanlar.varsa acil birşey o ayrı.ama yok salakça bir sebep yüzünden size ödemeli atıp birde kabul etmeyince msj açan tipler vardır ki Allah düşman başına denilir böyleler için.
ayıptır.ama faturalı bir hatta sahipseniz; başınıza gelmesi muhtemel durumlardır.
salaklığın ağa babası.
pişkinliğin son safhası.
canı sıkılan kişinin yapabileceği nadir aktivite...ama tasvip edilmeyemn, edilemeyen...
yüzsüzlükte sınır tanımamak...
kontur alamayıp arkadaşını özleyemez mi canım insan....
(bkz: sen kapat ben arayayım) adamcıklarının asla gerçekleştirmeyecekleri eylemdir.
bu kişiler bir de hatır sormak için sizi evine çağırırlar .. ölseniz bile sizin mezardan kalkıp gelmenizi beklerler
düğününe çağırmak için ödemeli arayanı görmüş biri olarak karşılaştığımda beni şaşırtmayacak eylemdir * .
(bkz: ödemeli aramaya inanmak)
doğum günümü kutlamak için ödemeli atan kuzen modelini de görmüşlüğüm vardır.
aferin çok iyi düşünmüşsün diyerek tebrik edilesi ''ama sürekli böyle arayacaksan hatır sorma gönüller bir olsun yeter'' eylemidir. **
Karşısındaki insanı enayi yerine koyan, pintilik ve lavukluk gibi özelliklerin maksimum düzeyde bulunduğu bünyelerin gerçekleştirebileceği talihsiz eylem.
(bkz: dumur detayları)