bugün

acil yedekteki manita aranır.
doktora gitsin mk banane.
Ezogelin çorba.
Gazozuna ilaç atılır.
sevgilimi şefkatli sıcak kollarıma atıp yanımda uyumasını sağlarım. fesat düşünmek yok tamamen saf niyetle.
Çorba yapmak. Sıcak bir Çorba garip bir şekilde farklı farklı hastalıklara şifa olabiliyor. insanın içini ısıtan şey vücuda iyi geliyor sanırım; çorba, çay vs. Neyse Özetle tercihe göre mercimek ya da tarhana iş görür.
Sarı seron bağlatırım.
Yemeği, onu bunu biraz köşede bırakın, sonra alırsınız. Gidip hasta olma ihtimalinizi yok sayarak ona sarılın ve biraz öyle kalın. Hatta birlikte uyuyun. Sonrasında iyileştirmek için yemek verebilir, ilaçlarını içmesinde yardımcı olabilirsiniz. Ne diyeyim yani şimdi?
(bkz: çorba)
görsel
Hasta olmuş sevgiliye yapılabileceklerdir.
Bu nasıl bir sözlüktür ki yazarların pek çoğu hastalık halini : Grip, üşütme şeklinde algılamış, sarmısaklı tarhanadan, nane limona kadar ellerinde kaynar çorbalar, bir takım sıcak içeceklerle koşturmuşlardır.
Pes dedirttiniz lan bana! Size kalsa bu alemde gripten başka hastalık yok, bu yüzden seviyorum sizi.

Akciğer kanseri, AIDS, MS, Hepatit - B, Sifiliz, Frengi, Şankroid, Böbrek Yetmezliği, Menenjit vs. gibi hastalıklar karşısında da ellerinizde kaynar kazanlar, dumanlı içeceklerle sevgiliye doğru koşarken görmek isterim sizi.

Bu hasta olmuş sevgili : AIDS, Hepatit, Sifiliz, Frengi, Şankroid, Genital Uçuk, Bel Soğukluğu gibi hastalıklar kapmışsa, bi temiz döverim. Hazır çaresizken de ağzını burnunu kırarım arkadaş. Elde çorbayla yetişmekte neymiş, film çevirmiyoruz burada.
yastık koyarsınız arkasına, kumandayı verirsiniz eline, güzel bir çorba yaparsınız...

klişeler vs. bir yana ona değerli olduğunu hissettirirsiniz. bunu yapmacıklık olsun diye yapmazsınız en güzeli de.

çünkü o sizin için çok kıymetlidir.
Onun şifası olabilirsiniz.
boşa kasmayınız.
yabana da atmayınız.

sevgiliniz ister ekonomik paket olsun ister full ister full + full olsun;

ne yaparsanız yapın;
yetinemeyecektir.yaranamayacaksınızdır.

oda sıcaklığında bırakınız.
güzel yemekler.hangi erkek ateşli bi sevişmeye tercih eder bunu.
biraz da sabır gerek,hasta erkekler çekilcek dert değil.
yarak hastasıysa yapılacak bellidir.
''iyi ki hasta olmuşsun, ben de görüşmesek daha mı iyi olurdu diye kendime soruyordum'' deme arkadaşım, yapma. 'demek ki o senin sevgilin değilmiş aga' insanı, sen de sus.
(bkz: ıhlamur)
çorba olursa makbule geçer.
geçmiş olsun demek en iyisidir. ayrıca soğuk almışsa konuyu fazla uzatmadan yanından uzaklaşmak gerekir.
sevişirken erken boşalmak. hasta ziyareti kısa olur sonuçta.
nane limon.
çorba tabiki. ama mercimek olsun bol limon sıkarsınız. bir de ilaç saatlerini geçirmeyin yeter.
markofonide bugüne özel çok sağlam indirimler var dediğinizde ayaklanacaktır, eğer ayaklanmıyorsa evlenin..
ilgi ilgi daha çok ilgi.
güncel Önemli Başlıklar