bugün

10 binlerce liraya satılan ve sazan burjuvaların aldığı kol saatleridir.
sinema salonlarinda satilan seyler * *
ayfonların aypedlerin aypodların mac marka bilgisayarların tamamı. sizden sonra manavdaki elmaya bile zam geldi amk. yavaş lan.
mudo da indirimle 945 liraya düşen odun.
25tl'ye 5 gb internet. mal olmak lazım.
kuzenle taki tokaciyi geziyoruz, kopek seklinde bir toka, hee alimmi kiz sana bunu ayagiyla bir bakiyorsunuz toka 50 tl! agatha!
29 liraya 1 gb internet. Tabii ki vodafone.
bir duble rakı. 15 lira eder mi ya?
bir kilosu kıymadan daha pahalı olan her şey.
Harvey Nichols' da satılan her şey..
Bi pantolon 8 bin Euro olur mu be birader ?
27 bin tl'ye kanyon avm'de abiye elbise gördüm, el insaf..
Yuh amk..
(bkz: milos krasic)
1 liraya külot mu olur lan!!
sigara. 20 dal sigara 9 tl olur mu lan? 2 saatte bitiyor zaten. ama içiyoruz napalım.
(bkz: marlboro touch)
Bodrum'da bir şişe su almak
Bodrum'da sıradan bir lokantada yemek..
Adamlar mönüye "£" işaretini küçücük yazmışlar, Türk memleketi olduğundan doğal olarak ödeme hangi para biriminden diye dikkat etmiyorsun ama hesap ödenirken acı gerçekle karşılaşıyorsun. Sonuçta en az bir gece sinirden uyuyamıyorsun.
20 lik rakı -su - haydari= haşırt 41 tl, hassiktir lan o kadar para eder mi.
patronların kot taşlama işçilerinin hayatı için 5 liralık değeri bile olmayan maskeler karşısında fazlaca kullandığı sözler topluluğu. ve bu patronların bir öğün yemeklerinde 20-30 işçinin canını masaya koydukları olur.
(bkz: 100-150 tl)
(bkz: bir işçi hayatı 5 lira eder mi yok daha neler)
Her ay yapılan ama yetmeyen 1 GB bis paketidir.
Şahin,Serçe,Doğan türevi arabalardır kesinlikle.

8-9 milyar para ediyor hala bu külüstür arabalar.O parayı verip ben caddede turlasam veya üniversiteye bu arabayla gelsem kırodan tut barzoya kadar her türlü yakıştırmayı yaparlar.

Ama aynı paraya 3 iphone 5 ile gitsem benden fiyakalısı olmaz.

Hayat işte garip.
Sinemalardaki patlamış Mısır.
galaxy note II ekran koruyucusu. *
gökhan zan;

Gökhan Zan, 1.5 sezonda ligde 2009-2010'da 9 maç, 2010-2011 sezonunda ise 6 maçta forma giyebildi. Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında ise iki sezonda 8 maçta görev aldı. 1.5 sezonda G.Saray forması ile 23 kez görev alan Gökhan Zan'ın maç başı ücreti G.Saray'a 79 bin Euro'ya mal oldu.

beşiktaşlıyım.
patronumda gördüme çok şaşırmıştım vertu marka telefonu vardı bende dandik bir telefon zannetmiştim ama araştırdım 5 bin euro olduğunu öğrenmiştim hassiktir amk demiştim ardındanda kendi işimi kurmaya karar verdim .
dolmabiber.

dün markette kilosunu 6 lira olarak görünce 3 farklı görevliye fiyatın doğruluğunu teyit ettirdim.
Uçak bileti. 120 euro ya uçak biletimi olur lan, görende uçuyoruz sanacak.
1 LT benzin:4,80 TL.