bugün

canlandıracağı her karaktere, verilebilecek maksimum eforu sarf eden, bir sonraki adımının sinemada artık iz bırakacak güzel roller olmasını beklediğim müthiş oyuncu.
Güldür güldür’e katılarak şaşırtmış oyuncu. Evet.
görsel
Saçlarına hayran olduğum oyuncu ablamız, aynı zamanda benide kendilerine bir hayli benzetirler, saygılar...
tanışmışlığım olan nadir oyunculardan biri.

sempatik ve zeki yetenekli oyuncu. masada hep güldüreceğini düşünerek oturursunuz ama o rol yapmaz. gayet aklı başında sohbet eder.

kendisi zihnimizde sıdıka olarak yer etmiştir.

bir de yaz aylarında kaz dağları civarında görebilirsiniz.
fi tarihinden beri bende sürekli ' olmak istediği cool, sosyal arkadaş grubunun içine giremeyince sınıftaki asosyal, muhafazakar insanlarla kaynaşmaya çalışan ve o muhafazakar ekibin içindeki yırtık olan ve sürekli o mütedeyyin kızları ' ay ne komiksin hasibe ya valla deli bu kız ' diyerek güldüren çirkin ama komik kız ' izlenimi bırakan sempatik ve yetenekli oyuncu.

ayrıca (bkz: sıdıka) efsanesi için bile sevilir.
Bugün alsancak'ta bir kitapçı çıkışında göz göze geldiğim tatlı şahsiyet. ilk etapta kendisini görmemiştim, bana birinin baktığını fark edip döndüğümde onun olduğunu gördüm. Sonrasında utanıp gözlerini kaçırdı.* Halbuki bir iki kelam edebilirdik, sonraki karşılaşmamızda artık umarım. sevgiler hasibe'cim.*
sadece komedi oynayabilecek oyuncu. kendisinin komedi dışında bir oyununu izledikten sonra yeteneksiz olduğuna kanaat getirmiştim. az evvel nükleer santrale karşı çıkan bir videoda gördüm kendisini ve aynı zamanda kafası çalışmayan biri olduğuna da kanaat getirmiş oldum.
" keşke arkadaşım olsa" dediğim oyuncu. Dizilerde üzerine yapışan saf ev kadını karakterinin aksine oldukça zeki ve kültürlü biri olduğunu düşünüyorum. Rakı sofrasında, bir kafede ya da üç liraya yarım ekmek+ ayran satan bir dönercide saatlerce küresel ısınma, etnik çatışmalar veya cinsiyetçilik hakkında konuşulabilir bu hatunla.
istanbul' a taşınınca beraber eve çıkalım mı kanka? titiz temiz bi hatunum ben, valla. bi tek kedim var işte eheheh.
iyi oyuncudur eyvallah da bu kadını çekici bulmak için yüksek promil alkol alarak sözlüğe girmek gerekir. Şurayı üfleyin beyefendi. Tamam sarhoş değilsiniz siz üfleyin sadece.
Küçüklüğümün "kız sıdıka"sı,
Gençliğimin "Makbiiile"si.
hayrani oldugum kadin. suan kabul etsin suan evlenirim yas falan onemli degil.
bana hep çekici gelmiş kadındır.kadın olarak bir karizması var.

https://www.youtube.com/watch?v=l7byjzDB3BA
iü dramaturji ve ökm sahnesi mezunudur.
muhteşem bir oyuncu şu sıralar yalnızlar kulübü adlı tiyatroda boy gösteriyor.
son oynadığı karakterlerle birlikte iticilikte çığır açan oyuncu.

sıdıka dizisinden sonra rezilleri oynamıştır.
Yalan Dünya adlı dizide 'Gülistan' ı canlandıran başarılı oyuncu.
tiyatro oyunlarında adeta döktüren ve kesinlikle izlenilmesi gereken tiyatrocu.
kadınlardan komedyen olmaz tabusunu yıkmış insandır.
başarılı bir komedi aktrisi.
bir zamanlar yayınlanan sıdıka isimli dizide sıdıka karakterini canlandıran oyuncu.
almanya doğumlu, türk komedyen ve oyuncu. avrupa yakası dizisinden tanıdığımız makbule.

görsel
bu sezon şehir tiyatroları'nda sahnelenen yaşar ne yaşar ne yaşamaz isimli oyunda rol almaktadır kendileri.
Avrupa Yakası'nda Makbule karakteri.Gülmekten geberiyorum çok başarılı bir oyuncu.Sanatçı budur diyebileceğim bir isim,Hasibe Özlem Eren..
-'Herkes beni gözleriyle yiycekmiş gibi bakıyor'',repliğine hastayım.Hele o kelimeleri eze eze şiveli konuşmaları yok mu,bayılıyorum..Çok başarılı bir tipleme ve hakkını da veriyor..
sports international * spor merkezinde kondisyon aletlerinin üzerine form tutan sevimli karakterinin yanı sıra somurtan kişilik..