bugün

Guzel reklam olmus bence. Neden kotulendigini anliyamadim.
çok süper reklam. hasbro çok iyi yerden yakalamış. kısaca diyor ki dışarı çıkarsan ebene atlayacaklar, otur evinde ne oynayacaksan oyna.
çok güzel bir reklam. dışarıda sırf yılbaşı olduğu için kazıklanacağınıza, amaç eğlenmekse evde eğlenin diyorlar. reklamını yaptığınız iyi oldu, görmemiştim.
Ayıbın reklam halidir.

Özür dilenip Yayından kaldırılmıştır.
çok iyi bir reklamdır reklamda anlatılanların hangisi yanlışbi söyleyin hele?

taksi istersin değişim saaati yok trafik var....

lokantaya gidersin bi güzel düdüklenir cıkarsın...

yedğin şey yemekten başka herşeye benzer...

yıl bası değil bi arkadaşınla biraz gezip dolaşmak istersin başına gelmeyen kalmaz...

yalansa yalan diyin...
düdüklene düdüklene yılbaşını dışarıda geçirmek yerine evde oturup huzur içinde eğlencesine bakan insanlara tavsiye niteliğinde olan reklamdır. oyun oynrsınız oynamazsınız bilemem ama onun dışında ki tüm tespitler doğru.
Kesinlikle çok güzel bi reklam, haklısın yılbaşında dışarıdaki mekanlarda gayet güzel dudukluyolar insanları, tespiti tabiri yerindeyse s.kertmişler.
Verilmek istenen mesaj ülkenin gerçeği ancak aşırı bir şekilde tecavüzü akıllara getiriyor.!
YETiŞKiNLERi HEDEF KiTLE OLARAK GÖREN GAYET AKILLICA TASARLANMIŞ, ÇOK iYi OLMUŞ ÇOK DA GÜZEL OLMUŞ TAKSiM'E GiTMEYiN ANAFiKiRLi REKLAM. HATTA REKLAMIN EN BAŞINDAKi TAKSi VURGUSU DA BUNU BiLHASSA GÖZLER ÖNÜNE SERMEKTE.
Türkiye Televizyonculuk tarihinin en Efsane en başarılı en haklı En marjinal reklamı Düşünene ve Çekene Helal Olsun... Adamlar gerçekleri Buz gibi esprili biçimde yansıtmış Hiç sıradan bir reklamı bu kadar beğeneceğimi düşünmezdim.
Şöyle buyrun https://youtu.be/Yfg8m7rftFo
10 numara 5 yıldız bir reklam olmuş, gerçekten ince düşünülmüş. düşüneni, yazan senaristi tebrik ediyorum. beğenmeyenler de sırf duyar kasma derdinde, başka bir şey değil.
Yılbaşında dışarı çıkarsan hem düdükler hem de soğana çevirirler demiş yalan mı mk. Uyarmışlar halkı ne var bunda. Krizi fırsata çevirmiş adamlar.
Edit: kadın 31 numaralı anahtarını sallıyor yalnız dikkatten kaçmadı.
Ana fikri sikmeseler bari olan reklam.