bugün

saçları arkadan bağladığı dönem de olmuş
bu da sürekli taşak geçilen adam durumuna düştü
görsel
we 8 de spikerin hasan sas şaş değil sas olarak söylediği eski futbolcu.
Yıllarca fatih hocanın yanında yer almasına rağmen kendisinden bir zıkkım ogrenmemis kişi

Hoca belliki Adanalı kontenjanindan yanında tutuyor.

Agbi yoldan geçen adamı 6-7 sene fatih hocanın yanına ver futbol filozofu olurdu valla .
Pfdk ya sevk edilmiş. Geliyor yine 5 maç.
https://twitter.com/MrKag...tatus/1229148117238456320

galatasaray sensin aslan parçası.

hastasıyız.
görsel
Yapılan coronavirüs testi pozitif çıkmıştır.

Geçmiş olsun bir an önce iyi olur inşallah.

Edit:https://www.fanatik.com.t...as-ve-umit-davala-2131097

Negatif çıkmış, yakında açıklama yaparlar.

Bazı gazetelerde pozitif diyor.
Yalan haberdir.

(img:#1996946)
Az önce HaberTürk positif test verdi diye haber yaptı.
Abdurrahim albayrak'ta da negatif çıkmış ilk, ikinci testte pozitif çıkmıştı. Virüs önemli mecralara yayılmışsa bize aktarılandan fazla gibi görünüyor. Değildir umarım
Yine istifa etmiş. ilgi çekmek isteyen çocuklar gibi sıkıldıkça istifa ediyor. Evet.
Serdar ali celikler bunun hakkında nokta tespiti yapti gecen gun.

- Bundan sonraki surecte kendisini cok zorlu bir kariyer bekliyor. Anadolu da neredeyse herkes kendisinden nefret ediyor dedi.

Ben zorlu kariyeri gectim, kariyerin k sını yapamadan ekmek yiyemez bu kafa ve zihniyetle.

Oncelikle psikolojik tedavi gormesi gerekiyor ve sapkayi önüne koyup dusunmesi gerekiyor. Futbolcuyken fanatik olabilirsiniz ama teknik adamlik muessesi fanatikligi kaldirmaz. Zor ekmek yersiniz.

Umarim hatalarindan ders cikarir. Hasan ne de olsa furbolcuyken bu ülkeye cok hizmet etmistir ve gelmis gecmis en iyi türk kanat futbolcularinin basinda yer alir.
Galatasaray efsanesidir.
"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim.

"Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

- Fernand Coulibaly.
galatasaraylı kel oyuncu.
3 Haziran 2002 pazartesi günü Brezilyaya gol atan futbolcu.