bugün

herkesin acısı sevgisi kadar.
güzelmiş, çirkinmiş ne farkeder ki?
deli gibi sevmek ruhumuzda var.
(bkz: cilginlar gibi)
bir türlü ısınamadığım dizidir.
Bilmem hangimiz?
Bence hiçbirimiz de sevmedik. Biz yalancı, iki yüzlü insanlarız.
ıtır karakteri yüzünden izleyemediğim dizi, bu kadar odununu görmedim. Sanki zorla rol yapıyor, tarık'ın da ondan aşağı kalır yanı yok.

Yalnız duygusal müziği harika, her duyduğumda duygulanıyorum.
çılgınkar gibi.
Şuan trt1 de yayında olan dizi. Espiriler sağlam izlenir yani.

--spoiler--

H2O = I-Şener Su

--spoiler--
Çıl gın lar gibi.
ben bile sevdim be. en kötüsüde sevipte soyleyememektir. yani şu an içinde olduğum durum.
müziğini hariç tutarak yorum yapıyorum; saçma sapan bir dizi. bir de bunu severek izleyenler var. mantıksız. anlamsız.
trt neden böyle amatörce diziler yapar anlamak mümkün değil. tamam yandaş sevindireceksiniz ama bari iyi iş yapın da al gülüm ver gülüm'leriniz göze batmasın.
bence iyi başladı. ama çok çabuk tükendiler.
Demin denk gelip takılı kaldığım trt1 dizisi. Şu müzikleri yok mu ne zaman duysam duygulandırıyor beni, bi de aşk/ayrılık üzerine konuşup alttan müziği yiyince bir fena oldum. Etkilendim mi, yoksa ağlamaya dünden razı mıydım bilmiyorum ama duramadım.

Ayrıca tarık karakterine yine gıcık oldum. Ulan sevdiğinden, annenden, mahallenden, sevdiklerinden ayrılıyorsun! insan azıcık duygulanır dimi? Odun ıtır bile gözyaşı döktü lan, adamda yaprak kımıldamadı. Şu ıtır ve tarığı atsalar diziden çok iyi olur, denk gelince bile iki dakikalık seyir zevkimin içine ediyorlar.
Söyleyin dostlar alimler padişahlar feriştahlar hangimiz sevmedik.
Hepimiz mi sevilmedik ?
(bkz: ben)
Yeşilçam dan esintiler dolu keyifli dizi.

Ayrıca şu herkesin elinde ki arkası mor şeritli tel hangi marka diye merak ettirdi. Hangi marka sponsoru bunların ya?
Müslüm babanın sevdiğim bir parçasıdır, arabada çalarsa eşlik eder kederlenirim.
üst üste 45835487357 kez dinlediğim şarkıdır , bu kadar hissedilerek söylenirdi. ışıklar içinde..
Tüm karakterlerin aynı telefonu kullandığı, iyiden iyiye takip etmeye başladığım dizi. şener(cengiz bozkurt) tek başına izleme sebebi iken, ilyas ve kıvırcık bakkal çok tatlı. Kıvırcık bakkal 4s kuralını 4t kuralı olarak "tepersen taparlar, taparsan teperler" değiştirmiştir.

Sıcak, sevimli, samimi, duygusal ve komik. Bir diziden daha ne beklenir? Entrika/cinsellik yok diye ilgi görmüyor mis gibi dizi..
eski türk filmleri sıcaklığını yakalamak için isim ve karakter aparmaları çok itici. bundan bağımsız olarak dizi çok kopuk. hem bölüm içinde çok kopuk hem temelde çok kopuk. dizi dediğin şey temel olarak takip ettirmelidir. (bkz: series)
Çılgınlar gibi.
10 üzerinden 7 verdıgim şarkı.
insanı Nasıl tribe sokuyor Nasıl.
Bir anne düşün kendi öz evladına, ke di çektiği acıyı reva görsun.
Bir baba düşün kızına, kendi çektiği ve hiç unutamadigi ask, ayılık acılarını yaşatsin.
Bu iki koca bencil insan mahallelinin anası, babası kabul edilerek el üstünde tutulsun... işte böyle bir dizi.