bugün

Yazılanları biraz okudum da birçoğunun iyi yanı kadar kotu yanı da var. Bi ışınlanmak bi de uçmak iyi ben uçmayı seçerdim net.
başkalarının zihnini okuyup, zihinleri kontrol ederek insanları yönlendirmek.
bölmek ve bölünmek isterdim.
ölüm vuruşu. sinir olduğum kişileri tek vuruşta öldürebilsem keşke...

ulan ne alaka özel yetenek falan her insan yeteneklidir.
ölüm vuruşu. sinir olduğum kişileri tek vuruşta öldürebilsem keşke...

ulan ne alaka özel yetenek falan her insan yeteneklidir.
kız arkadaşım olsun. *
borsa degisimlerini onceden bilmek.
ışınlanmak+ çeviklik.
Hızlı okuma ve hızlı anlama. Mesela bir dakikada bir kitabı okuyup anlamak isterdim.
Isınlanmak. Fotografina bakip istedigim insanin yaninda olmak. Ne hos lan. Dusuncesi bile guzel.
Uçmak. Havada kuşlar gibi süzülüp özgürce uçmak isterdim. Uçmak delicesine uçmak yıldızlara,gezegenlere
okuduğum her kitabı, gördüğüm her şeyi, dinlediğim her şarkıyı hatırlamak isterdim sözlük..
görünmez olmayı isterdim.

sonra gelsin her türlü şeytanlık.
ikna yeteneği elbette. Kısa bir örnekle bu en güçlü yetenektir. Bir suçluyu yakarak öldürebilirsiniz veya onu intihar etmeye ikna edebilirsiniz. Bir kızı süpermen gibi uçurup onu kendinize Aşık edebilirsiniz veya onu size Aşık olmaya ikna edebilirsiniz. Çok eli hızlı bir kumarbaz olup yada zamanı durdurarak banka soyup çok zengin olabilirsiniz veya insanları size tüm paralarını vermeleri için ikna edebilirsiniz. Umarım istediğim yeteneğin nasıl bir gücü olduğu anlamışsınızdır.
Uçmak isterdim. Ama bir noktadan diğerine daha çabuk gitmek için değil, birim zamanda daha çok iş yapmak için de değil zira bu dünyanın işi bitmez. Uçmayı olayları, insanları, binaları, dağları yukarıdan izlemek için isterdim. insan gözü hep 2 boyut görür. Üçüncü boyutu da görmek için uçabilmeyi isterdim. Rüyada bile uçmak harikadır herkes için.
enerji ve zamanı kontrol edebilmek. zaten böyle bir gücüm varsa otomatikman tanrı olucağım için. başka özel yeteneğe ihtiyaç duymazdım.
görünmezlik.
(bkz: jumper)
yaninda olduğum herkesin ne düşündüğünü bilmek isterdim.
dirseğe dilini değdirebilmek güzel olurdu.

böylelikle 'şunları biliyor muydunuz?' videolarında hiçbir insanoğlu dirseğini yalayamaz dendikten sonra bunu deneyip göt olmaktan kurtulurduk.
Görünmez olmak isterdim hem de çok istedim.
insanlarin kalbini okumak. Cunku kimin ne hissettigini anlayamiyorsun bu devirde.
ışınlanmak güzel olabilirdi istediğim anda kişinin dibinde biterdim.
istediğim herkesi kendime aşık edebilmek isterdim.
Düşünceleri okumak isterdim.