bugün

oldukça pahalı, cep yakan, ocak söndüren isteklerdir. geri çevrilme imkanı olmadığı için de seri halde gelir bu istekler. gecenin bir yarısı erik aşermekten tutun da, turfanda sebze-meyveye kadar, çok geniş bir coğrafyada etkinlik bulurlar.
her şeye değer isteklerdir. *
yerine getirilmesi gereken isteklerdir.
içi kendinden çikolata dolgulu dışı patatesli karpuzdur.
Bana kalırsa bunlar aşermekten çok şımarıklıktır.Allah aşkına Doğu bölgelerinde bir kadın ne kadar aşerebiliyor?Kadının ömrünün 15 yılı çocuk doğurmayla geçiyor zaten.Onlar hiç de Honduras Karpuzu veya avakado aşermeden nasıl çatır çatır çocuklarını doğuruyorlar?Bana kalırsa bu 'aşerme' konusunda biz erkeklerin kullanıldığı aşikar.
nazının geçtiğini gösterir. Ne güzel şeydir aslında. Anlaşabilen, mutlu insanlar görmek, beni her zaman mutlu etmiştir. Allah bozmasın...
aslında bitmek bilen isteklerdir. hamileliğin son dönemlerinde tabiri caizse karnı burnundadır ve canının pek bişey istemediği söylenmektedir.
tatlı, yapılası, yapılması zevkli olması gerek olan isteklerdir. o iki can da sizin her şeyinizdir, öl dese ölürsünüz de şunu yap dese yapmaz mısınız ki.
duygulandım ama ben. *
(bkz: aşermek)
(bkz: Candır Ne isterse yapılmalıdır)
karşılanması erkek için farz niteliğinde olan isteklerdir.
(bkz: kıymalı şeker)
yapmadan önce düşünülecek bir durum.
(bkz: kuş sütü)
alt tarafı 9 ay. üstelik kadının istediği ilgi. sadece ilgi. bir zahmet ilgileniverin. ayıp. karın neticede.

ilgilenilmelidir. ne istiyorsa alınmalıdır. çünkü o bebek için.
sarımsaklı dondurmadır.
allah'ın emri ve biz erkeklerin kaderidir.
kayıtsız şartsız yerine getirilmesi gereken isteklerdir. kuş sütü isterse; ağızla kuş tutulup, süt verene kadar kuş boğazlanmalıdır. o derece.
ay hamilelik sürecinin en eğlenceli bölümü olduğuna inanıyorum ben bunun! ne kadar kapris, huysuzluk, şımarıklık varsa yapmak istediğim; adamdan, ne der diye çekinmeden, hepsi serbest hepsi serbest!

içimde nereye gitsem benimle gelen bir çocuk var yahu, daha öte bişiy olabilir mi?

mesela sabah uyanalım, bütün sabah yatayım yuvarlanayım, çizgi film izleyelim, kahvaltımı sütümü getirsin, bitince geri götürsün, sonra dökülen kırıntıları süpürsün. hiç sevmem çünkü denk gelince pis pis batıyor. çorabımı giydirsin, kollarımı kaldırayım elbisemi o geçirsin, o soysun, o bıcı cıcı yaptırsın. yemeklerin kokusu ağır gelir, o pişirir tabii... e hamile hamile kimyasala dokunacak değiliz temizlik bulaşık...

bunların hepsini seve seve, sevine sevine yapar da, gece uykusuna dayanamaz benim adam... gece uyandırıp turşu istesem ben bundan. sonra tatlı bişiy, kabak tatlısı! ya da kestane şekeri. sonra uyurken belimi okşasa pış pış yapsa ben uyuyana kadar... masallar anlatsa, şarkılar söylese.
hoşuma gitmeyen her şeye de ağlarım bi güzel. toppik gibi olmuşuz lan boru mu, kim verecek o kiloları.

allah allah. az bile!
fırsattan istifadedir.eşinin bir daha bu kadar anlayışlı olmayacağını bildiği için sonuna kadar giden kadınlardır.hayatım biliyorsun hormonlar.benimle ilgisi yok.
yerine getirilememesi durumunda kadını huzursuz ettiği kadar erkeği de rahatsız eder.

saat 04:00'de açık lahmacuncu aramak...
türk kadınlarının hayatlarında nadir ele geçirdikleri ve sadece bizim kadınlarımıza ait bir dönemdir diger ülkelerin kadınlarıda aynı şekilde hamile kalırlar ama hiç birinde aynı garip istekler uyanmaz demekki sadece türk kadınları hormon taşıyor yada siz çok fena kekleniyorsunuz.
(bkz: kendim ettim kendim buldum)
Dünyada ki en tatlı tripler bunlar olsa gerek , masum ve insanı tatlı telaşa sokan istekler desek daha güzel olur . . .