insanın iç dünyası işte durduramazsın ki, ne zaman hamile bir kadın görsem içimde oluşan bir duygu bu. özellikle hamile kadın young girl ise daha artıyor içimdeki duygu.
bakan kişinin en yakın psikoloğa gitmesini gerektiren davranış.

Sokakta topal bir kadın görüp şehvet duygusu kabaran bir erkek kadar acizdir acınasıdır.
temizlenmesi gereken bşlıklarda biri daha.oha lan.iğrençsiniz.(baslığı açan kişi sana diyorum )
sadece tecavüzü yaşayınca anlayacaktır saçmaladığını.

acilen anlatılmalıdır, tecavüz edilmelidir.
ciddi rahatsızlık tedavi şart.
bakanın psikolojik sorunları olduğuna delalettir. zaten bu gibi düşünenleri anneleri hamile kalarak doğurmamıştır, bildiğin sıçmıştır efendim.
(bkz: bir sapığın anıları)
Ne saçma bir düşüncedir bu ya.Kadın zorla ilişkiye zorlanırsa tecavüze uğramış demektir. Adam iyice malsa hamilede bırakır. Ama evli bir kadına kimse gelipte tecavüze uğramış gözüyle bakamaz! (bkz: cahil bir yazarın açtığı başlıktır)
(bkz: işsizliğin psikolojik ve sosyolojik etkileri)
beraber olma hayalini kurduğu her kadını sadece kendisi ile gönüllü seks yapar adleden bir psikolojinin ürünü olabilir.
tüm kadınlar benim
hayvanlıktır...
bu gözle bakan bir insanın acilen annesini de hesaba katması gerekmektedir.
(bkz: oruspu çocukluğunun alemi yok)
Kendisi birine tecavuz etmis ve hamile birakmis bir sapiktir.
hamile bir kadın cinsel ilişkiye girmiş demektir. (tüplüsü müplüsü istisna) cinsel ilişkiye girmiş diye düşünmeyip direkt tecavüze uğramış diye düşünen bünye cinsel ilişkilerini tecavüz şeklinde uyguluyor herhalde.

hem ayrıca niye düşünüyoruz o da müşkül? hamile bir kadın görünce ne olduğunu ne yaptığını düşünme zorunda mıyız?
(bkz: şizofren)
bozuk psikoloji ile sokakta dolaşmakta olan insanın yanlış görüşü.