bugün

Mahalledeki hakan abidir.
yoluna çıkılmaması gereken zattır. yoksa feci bir tekmenin kurbanı olabilirsiniz.
şutu çekemeyip ( muhakkak ıskalar ) kendisini sakatlaması ile neticelenecek olan hareketi gerçekleştiren göbekli mahalle abisi eylemidir.
ayağına oturursa kaleciyide içeri sokabilecek oyuncudur.
Kaleciyi içeriye sokabilme ihtimali bulunan aslan parçasıdır.

Hay amk yine dışarı vurdu ayı.
Topa abanıp dışarı yollayan oyuncudur.

Penaltı kaçırmış gibi üzülür sonrasında.
göbeğini hareket ettirene kadar topu rakibine kaptıran adamdır.
o top muhtemelen kale yerine tellere gelir. akabinde %90 bu göbekli şahıs ayağıma oturmadı yeaa diye söylenir.
göbeklidir.
Topa diye geçireceksin bunların topuğuna.
Vurduğu top uzaya gidecek adamdır.
genellikle topu dağlara taşlara gönderen adamdır. sonrasında özür diler birde.
anadolu çocuğudur.
koşarak gelir, ''bırrrrrraağğhhkkkk'' diye bir sesle top'u bırakmamızı ister ve genellikle o top'a dokunamadan rakip'e kaptırır.
Dayadığı top kalenin değil halı sahanın çatalına isabet edecektir.
birimizin amcası, dayısı, eniştesidir.
hayatımızın bir parçasıdır ibneler!
çok yararlı olabilecek adamdır. kendisi, dozunda gaza getirilirse veya sinirlendirilebilirse, defansta devleşir, hava toplarını kimseye bırakmaz. ama dikkat edin fazla gaza gelmesin kavga çıkarır maçı direkt bitirir.
sonrasında topu üst fileyle seviştiren abidir.
Ya selcuk sahin yada sabri gibi vuran adamdir net.
halısahaların rengidir.sevelim lan onu, uzun zamandır halı saha maçı yapmayan ben gibi bünyeleri hüzünlendirir. en kısa zamanda bir maç yapmak gerek.
selçuk şahin gibi şut atan adamdır.
aynısını alışverişte bi kız bana yapsa saç baş yolarım.
bir; voleybol maçında en arkadaki adamın öne "bıraaaak!" diyerek koşması değildir.
topa ölümüne abanacak, muhtemelen mahallenin atletli abisidir. sağlık açısından bırakmakta fayda vardır.
böyleleri bırak diye bağırarak gelir, bırakırsın.. topa vurur ayakkabı bir tarafa top bir tarafa gider. ondan sonra vay efendim topun havasını biraz indirin olur. kendisi profesyonel futbolcudur, sorsanız muhtemelen vakti zamanında büyük bir takımın alt takımında oynamıştır.