bugün

(bkz: allahını seven defansa gelsin amk)
hal ve hareketler ile sağlanan triplerdir. ta ki o ağızlar açılana kadar..

30 yıllık arkadaşını röveşataya kalkmış görüyorsun havada tıpkı bir ronaldo kisvesi yaratıyor o koca göbeği ile. vuruyor da topa bir şekilde ama o top 1-2 metre arkasına yere düşüyor en fazla geçtim kaleye ulaşmasını.. zira o voleler röveşatalar kıvraklık ister bacak kası kuvveti ister belden ivme almayı ister. bizimkinde bel kütük gibi bacaklar havuç.. sırtının üstüne güp diye düşüyor yere yavaşça doğrulurken ağzından "nassını avradını züktüğümün sahası" sözleri dökülüyor ya o işte az önceki ağzın açık izlediğin röveşata ile oluşan şampiyonlar ligi tandansı oracıkta bitiveriyor..
Bir çeşidini yakinen tanıyorum ki kendisinin ciddi ciddi ruhsal sorunları olduğunu düşünmekteyim artık. Kaçan pozisyon sonrası kendini Fatih terim gibi paralıyor aynı onun gibi saçma abartılı mimikleri var. Topa şefşenko gibi götten vuruyor. Lan oğlum yaşlı başlı adamsın götün çıkacak ömrü billah kerane karısı gibi yürüyecen diyorum anlamıyor. Ha bi de serbest vuruş öncesi kollarını beckham gibi açıp yaylanması var ki ağzının ortasına pisburun çakasım geliyor. Koduumun salağı neyin tribindesin. Taraftar mı var pezevenk?
Arada bi saha kenarında bıraktığı mineralli içeğinin yanına gidip yarı ağzına yarı yüzüne püskürtür.