bugün

su partinin özünü unutup solcu sanip hala oy verme muhabbeti yapan agir vatan hainidir.

solcu gibi davranip amaci turkiye cumhuriyetini bolmek olan bdp nin yan partisidir.
sol ve sosyalist partidir. Kürt sorunu çözüldüğünde aslına dönecektir. ve üşenmesem oyumu vereceğim partidir.
Alenen vatan haini bir parti. Zaten nerde bir halklar kelimesi var orda bir keranecilik var.
ne sol partidir ne de sosyalisttir.
sizin gibi kendini devrimci sanan ergenler yüzünden ben bile soğudum ideolojimden.
bu adamlar kürt faşistidir. sol maskesine kanmayacak kadar ideolojinizi tanımıyorsunuz bile, yazık. yarın mhp solcuyum dese koşa koşa oy verirsiniz. mhp ile hdp arasında bir fark yoktur çünkü.
6-7 yaşındaki çocuğa taş attıran tek amacı uyuşturucu piyasası olan, ülkede ne denli ciğeri beş para etmez lavuk varsa toplamış,Sonra özgürlük,demokrasi naraları atan oluşum. Ülkedeki ve özellikle lider olduğu yerlerdeki eğitim seviyesi ekmeklerine yağ sürmüştür.onlarda şehir yapılanmasıyla okul molotoflayarak eğitime, özgürlüğe ve çağdaşlaşma adına üstüne düşeni yapmıştır.
okul yakıp anadilde eğitim isteyenlerin, biji serok obamacıların partisi. kürt faşisti. evet
terör yanlısı ve devleti sürekli tehdit eden bir parti. götlerinide yırtsalar %10 alamayacaklarını biliyorlar. E peki neden partiyle girecekler seçime ? cevap basit akp ye gitsin oylar. akp istediği sandalyeyi alırsa ne olacak ? başkanlık sistemi ve akabinde eyalet özerklik. Sora Apo piçi bunların başına geçecek. Onlara göre bundan sorası pembe masal. lakin bilmedikleri bir şey var . Anadolu insanı başkanlığında özerkliğinde amına kor tüm pkk yandaşlarını sınır dışına yollar ve derin uykuya dalar .. taki yeni bir terör örgütü kurulana kadar...
savunduğu hümanizm yalnızca kürtleri kapsar. türkler zaten foşşiktir.

haa bu adamlar foşşik değil yalnızca biz foşşiğiz.
Bdp'nin, adının değişmiş halidir. Bu çok açık ve net olarak bilinen bir gerçek. Bdp'nin parti tüzüğüne bakıldığında gayet açıkça kürt ırkçılığı öngörüsü vardır. Bugün 'hiçbir milliyetçiliği kabul etmiyoruz yaşasın insan hakları' nidaları atanlar bilsin ki buram buram kürt ırkçılığı yapan adamlar bunlar. Neyi desteklediğinizi bilin ulan. Aptal mısınız siz ya?
kürt faşist partisi. nasyonel sosyalist bir partidir. işin ilginç yanı halkların kardeşliğinden bahsederler. ulan kobane kobane diyip çakallık yapıyorsunuz da bir gün de uygur türkleri için gösteri yapın ki azcık inandırıcı olsun anti faşist olduğunuz.
Devlet içinde devlet kurmaya çalışan, teröristlerin ülkemizdeki resmi partisi. Hümanist fikire sahip gibi gözüken fakat önümüzdeki seçimde barajı geçip ilerleyen zamanlarda "hümanisktir" fikir akımına geçecektir. Ve Şuan bundan haberleri olmayan saflarım bu partiyi barajdan geçirecek.

Buna izin verenlerinde ayrı Allah belasını.. söylemiyorum ulan değmez bunlara.
%10'u aşıp meclise girecek olan partidir.
%10 barajını aşamayıp meclise giremeyecek partidir.
% 10 aşması temenni edilen partidir. Yoksa üstün olduğu illerin tamamında akp milletvekili çıkarır. istediği her yasayı kafasına göre yapar.
diğer siyasi partilerle mukayese edildiğinde
eş başkanları
grup başkanvekilleri
ve milletvekilleri
kuşkusuz en zeki,donanımlı,tecrübeli siyasetçilerdir.
hdp türkiye partisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen siyasi partidir.
Bugün bir araştirma şirketinin yaptığı anket ile baraji geçen parti.

http://m.haberler.com/son...i-geciyor-6982006-haberi/

Ki buyuk ihtimal geçecek ankette bir yanilma olsa bile.
Barajı geçmeyi bırak, geçen seçimdeki gibi mhpyi geçecek..
Oy kullanır isem oy vereceğim yegane parti.

Inşallah baraj altında kalmaz.
terörist ve bölücü parti. aksini söyleyene insan kıçıyla güler.
sözde solcular sayesinde oylarını artıran partidir.
(bkz: bütün kürtler toplandık)
terörü kullanarak ülkede siyasi bir varlık kurmaya çalışan sol kılıflı parti dir. bunlar pkk nın partisi olmayıp azınlık haklarını arasalar değil yüzde 10 yüzde 30 alıp ana muhalefet olurlardı ama kan dökmekle baskı kurarım sanıyorlar.aldıkları oyda kürtleri kandırarak.
türkiye'de barışı kardeşliği eşitliği savunan tek partidir. ama benim sevmediğim bir parti. ben pkk'yi seviyorum, hdp çok farklı bir tavır. ben bir türkle, lazla kardeş olmam asla.
Halkların demokratik partisi. Seçimlerde mhpden fazla oy alacak. Adım kadar eminim.