bugün

mevcut lider.

bir türkiye gerçeğidir.
Halk açlıktan sefaletten kırılırken elektrik faturası aylık 70.000 TL olan ultra-uzay üssü gibi sarayında 4000 TL'lik s.....k çayını 1000 TL'lik s....k fincanından içen ama gelin görün ki çıktığı ilk mitingde şükürden, bolluktan bahseden Müslüman'dır. Kendisini bilen bilir; fazla küfre gerek yok.
Tüm müslüman liderleri.

Osmanlıda dahi durum böyleydi. Saray zengin halk yoklukta idi.

Değişen bişey yoktur, olmayacaktır.
"Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik!" naraları atan tatlı su müslümanlarının yaşam tarzıdır. IQ seviyesi koyunlarla rekabet içinde olan yurdum insanlarının favorileri arasında yer alırlar.
lan türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanı gecekonduda mı yaşayacak.bok atayım derken iyice saçmaladınız.şu saray muhabbetini artık kesin lütfen.
apartman dairesinde yaşayan merkel gibi salak değildir. hristiyan ve müslüman zekası burada ayrılıyor işte. sen çok yaşa padişahım.
Halkını hic düşünmeyen müslümandır.Şimdi halka sorsan bu adam ömür boyu böyle yaşayabilsin diye çocuğunu kesecek insanlar var. Devlet yüzünden kendini birey olmaktan soyutlamış bu kişiler kendi kişisel haklarının farkında bile değiller.Neden diye hiç sormuyorlar. Neden kıt kanaat geciniyorum, neden hep daha kötüsüne razi olmak zorundayım? Neden beni yönetenler sözde iyiliğimi düşünenler arasında uçurum kadar fark var yasantimda? insan bir dönüp bakmalı. Halkını düşünen kişi Uruguay başkanı gibi yaşar. Dünya nimetlerinden elini ayağını çekmiş diyemem onun için çünkü bizzat dünya nimetleri içinde yaşıyor doğa ile iç içe. Bizde varsa yoksa saray,malikane,rezidans. Sonra bu tür yerlerde konaklayanlar gelsin seni yönetsin, anlasın çok bekleriz. Garipler de biz bir kuru ekmekle de yaşarız devletimize zeval gelmesin diye kendini teselli ediyorlardır.
sarayı mezarına sokıcak hali yok merak etme, o gider başkası o sarayda görev yapar, boş boş konuşmayın amk
Fakir halkın maaşından kesilen vergilerle yapılmış 1100 odalı sarayı "olm mezara götürmeyecek" diye savunan mal müritleri vardır.

Buna mı sevindin şimdi sen hakkaten.

Bir şey dicem, Babanın kredi kartıyla 10 bin liralık alışveriş yapsana, babana da "ya sonuçta eve aldım, mezara götürmeyecem ya" de bakalım ne dicek.

Öyle el kesesinden örtülü ödenekten hesap vermeden katrilyonlar harca. Sonra mallardan oluşan kitle gelsin mezara götürmicek desin. Vay amk sığırları.

Naylon kaplı evde yaşayıp oğlunu şehit veren insanlar 1100 odalı saray için ne var bunda diyor.

E beter olun ne diyim amk.
bunun ilk örneği muaviyedir.
peşinde 3000 koruma olmadan sokağa adım atamayacak kadar halkı tarafından çok sevilir.
Halki eger acsa, bu musluman da acliga ragmen bu sarayi yapiyorsa, ardindan bu sarayda yasarken secime gidiliyorsa ve bu ac halk her seye ragmen bu muslumani seciyorsa, musluman napsin? Halk acligi kendisi secmistir. Bu konuda soz konusu muslumana degil halka kizmamiz gerekiyor diye dusunuyorum.

Ya da siktir edin, ulkeyi terk edin amk.
başlık yanlış. müslüman in ne işi var böyle bi konuda.
O sarayın tüm masrafının ingiltere kraliçe nın sarayının restorasyon parasına bile etmediği bilmeden sallayan, millete gömülürken kefen bulamaz olduğu halde ölmüş M. Kemal e anıt kabir yapılmasını görmeyen yazar beyanıdır.

Yahu arkadaşlar tüm devlet kurumu binaları ak parti döneminde zaten yenilendi. Allah aşkına akp öncesi sahip olduğunuz devlet kurumu binaları ile sonraki yeni yapılanlar arasındaki fark çankaya köşkü ile Aksaray arasındaki fark kadar yokmu? Madem mütevazilik yapacaksınız, onlarada karşı cıkaydınız. Bence heykel yapıp boş yere para görmekten bin katlı iyidir.

Siz kapınıza gelen gariban, bey efendi, hanım efendılere kıymet verıyormusunuz? Parası yok, malı yok deyip geri gönderiyorsunuz değil mi? işte o adamlarda aynı şeyden yakınıyırlar. Dışardan gelen adamlar bizi hafife alıyor diyorlar.
Aç mı?

"Doksanlar" wasnt here!
açsanız ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin vol. ll olacak.
bir ülke iktisadi kıtlık anlamında her daim kıtlık olgusu ile baş başadır. bütün insanları doyurmak nüfus artış hızının kaynak artış hızını aştığı ortamda teorik olarak mümkün değildir. yani her zaman açlık olacaktır. esas tercih bunun oranıdır.

müslüman kişi komşusu açken tok yatmayan biri ise, burada bireysel de bir sorumluluk vardır. saray olmasa da havuzlu güvenlikli lüks villalarda ikamet ederken son model lüks araçlara binen kişiler ben müslümanım diyorsa ki en iyisini biz biliriz diyen de insanlar bunlar. o zaman mesele kaynak sıkıntısı değil gelir paylaşımıdır.
bunu rte nin yandaşlarına söyleyelim.ama pardon hepsi zengin oluyor aq. onlara da çalmayı öğretmişler.
(bkz: hz muhammed) değildir. ne garip bir tarafta dini insanlara getiren bir peygamber, diğer tarafta onun dinini ticaret aracı yapıp sefa süren dinciler.

(bkz: hz muhammed in sarayı var mıydı)
sarayın kapısından içeri sokmuyordur ayrıca.

Dodurga hükümeti padişahıdır.
benim halkım aç, sefalet içinde yaşarken onun saraylar içinde yaşamaya hakkı yoktur!
bu dünyada olmasa da, öbür tarafta hesabını verecek!
halkın bir kesimine bunlağğr elit diyerek kendince hakaret eden müslümandır.

(bkz: elit)
büyük ve için boş camiler yapar.
riya dolu namaz kılar.
namaz sonrası siyaset yapar.
Halkı soğan kuyruğunda perişan olurken Sarayında Ejder meyveli smothie içer.
Halkı için dua ediyordur. En azından bu da bir çaba!