bugün

fm* den en güncel veri tabanını 'bonservisi elinde','transfer listesine konmuş' ve 'sezon sonu kontratı bitiyor' şeklinde filtreleyip yola listenin en tepesinden* başlayarak çıkan gs nin transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi.
artık geri dön haldun. yeter artık.
"transfer bizim işimiz" sloganını kendisine layık gördüğüm galatasaraylı yönetetici.
(bkz: haldun kaç posta oldu yorulmadın mı)
bu kadar zamandır ingiltere'de sadece neill, jo ve dos santos'un galatasaray'a transferi için değil, aynı zamanda arda turan'ın gelecek sezon oynayacağı kulübü belirlemek için bulunan zeki ve donanımlı yönetici.

paldır küldür transfere girişip teknik heyetten habersiz abuk transferlere yeltenip tribünlere oynayan tipik türk kulüp yöneticisinden epey farklı bir noktada kendisi. türkiye futbol tarihinin en sistemli ve profesyonel yöneticisi de diyebiliriz...
yarın giovanni dos santos ile uçaktan inip inmeyceği merak edilen kişidir, inerse transfer bitti ama ya inmezse?
çıtayı acayip yükselten adam. artık türkiye'ye gelecek oyuncuları kolay kolay beğenmeyeceğiz. beşiktaş da fenerbahçe de en az bu adamlar ayarında futbolcu almak zorunda kalacak. yoksa taraftar da kamuoyları da tepki gösterir. kısacası çok güzel bi lig olacak. fenerbahçe yarın öbür gün berbatov'u almak isteyecek mesela, yok o zaten manchester'da sürekli oynamıyor, alınmamalı denecek.
aslında herşeyin anormalinin yapıldığı bir ülke de normal şeyler yapan insan olduğu için abartılıyor.
transfer dönemlerinde spor sitelerine girmeme nedenim, müthiş başarılı transferler gerçekleştiren bir yönetici.

not: allahım fenerbahçe'ye de böle bir yöneticiyi çok görme.
(bkz: http://www.futbolistan.net) sitesinin Galatasaray'ın her haberini günler öncesinde çok büyük iddaalar atarak bilmesinden sonra, adamlar geliyor demedi resmen aldılar filan şeklinde yazıyorlardı, bu sitenin haldun üstünel'in sitesi olduğu hakkında büyük iddaalar ortaya atılmaya başlandı. olurmu olur, belli olmaz.

sanırım açıklama yapmak zorunda kalacak bu yüzden Haldun Üstünel.
nasıl bir insandır? nasıl bir şahsiyettir? Bizi Galatasaray'a Messi geliyor deseler oha diyemeyecek konuma getiren insan.
aslansın aslan! dediğim yöneticidir. duyumlarıma göre şimdi de bir forvet transferi için uğraşıyormuş. sanırım yakında rakipleri "yeteeeeer" diye bağıracak. takımA 3 sene'de müthiş bir ATıLıM YAPTıRDı. DAHA 3 SENE ÖNCESiNDE TAKıMDA inamotolar, lukunkular, carruscalar varken ve taraftar saç baş yolarken, şimdi bize kewell mı gitsin?, franco mu gitsin?, nonda mı gitsin? diye tartıştıracak hale getirdi taraftarı. helal olsun diyorum!
ntvspor'a göre bir transfer çalışmasında daha bulunacakmış bu hafta süresince ve dos santos'la beraber dönmeyecekmiş. haberde yine bir forvet oyuncusunun gelebileceğinden bahsediliyor ve bu da nonda'nın feshi, kewell'ın dondurulması anlamına geliyor. yalnız tek sorun acaba forvet mi alınmalı yoksa taş gibi bir orta saha mı.
(bkz: yeter artık haldun yeter artık)

(bkz: yeter artık jardel yeter artık)
isin sirri nedir bilemiyorum ama bu kadar parayi nereden buluyor gs onu sormak istiyorum.

ustunel haldun'a helal olsun diyoruz. henuz bos transferi yok.
yırtıcı,yetenekli,estetik ve ikna kabiliyeti yüksek galatasaray sk yöneticisi.
ing. futbol fedarasyonu haldun üstünel türkiyeye dönene kadar futbolculara sokağa cıkma yasagı getirmiş. *
transferleri birer ikişer getirmesinin ardındaki sır perdesi aralandı gibi. şu bakışa kim dayanır a.ına koyim;

http://www.maraton.com.tr...n-ustuneli-durdursun.html
nondayı gönderip manchester city'den benjani mwaruwari alcak diye haberleri çıkmıştır. nolur yeter artık haldun. bir sabah kalkıp siteyi*açtığımda messi nin fotoğrafını görmekten çok korkuyorum..
(bkz: bir acayip adam)
eğer yarın giovani dos santos'la beraber uçaktan inmezse ki kuvvetle muhtemel; bir yabancı transfer daha gelecek. londra'da imiş kendisi.

komple arsenal'i alıp gelebilir wenger'le beraber.

yapma haldun, yapma abi...

ahanda kaynak:

http://twitter.com/ersinduzen

edit: uçaktan indi. transfer yok sanırsam. rahatladım kuran çarpsın.
hala iş üstündeki transfer sihirbazıdır.

--spoiler--

ersinduzen

takım adı galatasaray... isim şimdilik vermiyorum... sonra transfer olmaz , verdiğim doğru haberleri unutur bana sallarsınız *
about 4 hours ago

ersinduzen
londra'da yaşayan minik kuş, kulağıma bir transfer haberi fısıldadı...
about 4 hours ago

--spoiler--
(bkz: add manager)*
(bkz: futbolistan net) sitesinin sahibi olduğu iddaaları gün geçtikçe kuvvetlenen, bunu yalanlamayan galatasaray yöneticisi
17.30'da gelmezse ben gidip alacağım kendisini, yeter ulan çok şımardı pezemenk.*